Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

Naboo reloaded inovace 2019

Autor: Miroslav Bílek | 20.2.2019

Konvektomaty NABOO LAINOX RELOADED inovace 2019

Konvektomat Naboo inovace 2019

Zcela unikátní charakteristika NABOO, která odlišuje konvektomaty Naboo od jiných profesionálních konvektomatů, se nazývá Cloud. Díky standardní výbavě Wi-Fi připojení budete mít přístup k Nabooku, Vašemu virtuálnímu kuchyňskému pomocníkovi a mnoha dalším službám, více se dozvíte na nabook cloud

Konvektomat Naboo 171R Lainox Naboo NAEB 171R

Konvektomat Naboo Připojení na WIFIPŘIPOJENÍ WI-FI NEBO PŘES KARTU ETHERNET

Konvektomat Naboo Připojení na CloudPŘÍSTUP KE CLOUD PŘES REGISTRACI

Konvektomat Naboo veškerý obsah k dispozici na NABOOK.CLOUDVEŠKERÝ OBSAH VŽDY K DISPOZICI NA NABOOK.CLOUD

Konvektomat Naboo zálohování veškerého obsahuZÁLOHOVÁNÍ VEŠKERÉHO OBSAHU, NASTAVENÍ, OSOBNÍ NASTAVENÍ

Konvektomat Naboo sdílení obsahu na více zařízeníchSDÍLENÍ OBSAHU NA VÍCE ZAŘÍZENÍCH

Konvektomat Naboo technický servis vždy k dispoziciTECHNICKÝ SERVIS VŽDY K DISPOZICIDÍKY VZDÁLENÉMU SERVISU

Naboo konvektomat VŠE NA DOSAH PRSTU

 • Grafické rozhraní se kompletně obnovuje ve flat designu. Pro Naboo konvektomat je charakteristická velká obrazovka Vašeho mobilního zařízení nebo tabletu, se stejnou logikou navigace.
 • Procházení menu, přetahování ikon, otevírání souborů, tvoření nových stránek, vytváření složek s novými obsahy, stahování z Cloud a slučování s obsahem přítomným v zařízení. Vše s maximální svobodou, kreativitou a funkčností

Konvektomat Naboo recepty jedním kliknutím

VŠECHNY RECEPTY JEDNÍM KLIKNUTÍM recepty z celého světa vždy k dispozici a aktualizované díky Cloud Lainox.

Konvektomat Naboo One Touch

ONE TOUCH okamžitá realizace ideální tepelné úpravy pro zvolený recept.

Konvektomat Naboo USER FRIENDLY rozhraní jako na mobilu

USER FRIENDLY rozhraní je jako u Vašeho mobilního zařízení, funguje stejným způsobem: vyhledávání receptů, procházení menu, přetahování ikon, vytváření a organizace složek pro osobní recepty

Konvektomat Naboo inteligentní rozpoznávání

INTELIGENTNÍ ROZPOZNÁVÁNÍ Naboo ověřuje slučitelnost tepelné úpravy různých výrobků ve víceúrovňovém režimu a označí, jaké tepelné úpravy je možné provádět současně a jaké ne.

Konvektomat Naboo nastavitelný display

NASTAVITELNÝ DISPLAY na domovské obrazovce může každý vkládat své vlastní recepty, které obvykle používá. Ikony s fotografií a názvem činí programování intuitivní

Nabook DAR PRO VÁS ŠÉFKUCHAŘE

Konvektomat Naboo Nabook pro šefkuchařeRECEPTY

Nabook vám umožňuje vytvářet, organizovat a ukládat vaše vlastní recepty a přistupovat k databázi stovek receptů v Cloud Lainox. Máte také možnost sdílet své recepty s dalšími uživateli Nabooku nebo je můžete exportovat, abyste je mohli sdílet s kýmkoliv chcete

MENÜ

Máte možnost plánovat Vaše menu a vytisknout je výběrem z dostupných šablon, které jsou pro danou příležitost nejvhodnější.

FOOD COST

Pro lepší řízení Vašeho podnikání a optimalizaci vašich zisků vám Nabook dává možnost přesného získání nákladů na potraviny vašich receptů a menu.

NÁKUPNÍ SEZNAMY

Plánujte své nákupy moudře. S Nabookem není možné zapomenout ani dělat chyby při správě vašich nákupních seznamů, neboť vám vždy poskytne přesný seznam toho, co je zapotřebí pro přípravu receptu nebo menu, a tím se vyhnete nákladnému plýtvání.

KONFIGURACE A SYNCHRONIZACE

Pokud vlastníte Naboo, můžete s portálem Nabook na dálku konfigurovat všechna Vaše zařízení a synchronizovat všechny Vaše recepty

AUTOMATICKÁ TEPELNÁ ÚPRAVA ICS INTERACTIVE COOKING SYSTÉM®

Konvektomat Naboo ICS Interaactive Cooking System

Naboo se zcela samostatně postará o volbu režimu tepelné úpravy (v kombinaci pára horký vzduch, v páře nebo pouze konvekční), neustále kontroluje a reguluje teplotu vaření; díky systému Autoclima rozpozná a udrží požadované procento vlhkosti. Všechny funkce jsou ovládané v každém okamžiku, ať už je tepelně upravováno cokoliv. Tímto způsobem Vaše zařízení neustále automaticky uzpůsobuje tepelnou úpravu tak, aby Vám mohlo podávat vždy dokonale připravené pokrmy.

SONDY PRO KAŽDOU FUNKCI

Vícebodová sériová sonda vždy zajišťuje dokonalé vaření v jádru výrobku, nebo jehlová sonda pro vakuové vaření a malé kusy (volitelné vybavení).

SYSTÉM DELTA T

Díky nízkému konstantnímu diferenciálu v čase, jež lze mít mezi varnou teplotou v komoře a teplotou jádra řízenou sondou, není již zvláštní tepelná úprava kusů velkých rozměrů, jako je například vařená šunka, žádným problémem.

NOČNÍ TEPELNÁ ÚPRAVA

Je výhodné nechat pracovat Naboo, zatímco kuchyň odpočívá. Noční vaření při nízké teplotě s následným uchováním, zaručují dokonalé zrání masa s minimální ztrátou hmotnosti a nízkou spotřebou energie. To vše bez nutnosti dohledu, neboť údaje vaření mohou být dokumentovány v souladu s normami HACCP a staženy z USB rozhraní.

VÍCEÚROVŇOVÁ TEPELNÁ ÚPRAVA

Konvektomat Naboo víceúrovňové vaření

S Naboo máte možnost, pomocí ovládání, plně využít potenciál víceúrovňového vaření.

V Cloud Naboo již existují složky s makro skupinami víceúrovňového vaření, proto přístup k této funkci je velmi jednoduchý. Je také možné vytvořit si specializované složky a systém navádí obsluhu a opravuje jej tak, aby mohl být naplněn pouze recepty a jídly s kompatibilními tepelnými přípravami. Ale kromě toho je víceúrovňový režim velmi užitečný a výnosný.

Se systémem víceúrovňové tepelné úpravy je možné vařit současně odlišné potraviny s různými dobami vaření. Naboo Vás upozorní zvukovým a vizuálním signálem, když je plech hotový. Tím se zabrání zbytečným časovým prodlevám, částečnému zatížení, zbytečné spotřebě s úsporou více než 30% doby výroby v porovnání s tradičními systémy vaření s grilem a fritézou.

ML PLUS MULTILEVEL PLUS výhody

 1. Optimalizace spotřeby energie díky jedinému naplnění
 2. Automaticky ovládaná kvalita, s konstantními a opakovatelnými výsledky, a bez chyb.
 3. Optimalizace prostorová, ale i manažerská a organizační
 4. Optimalizace času
 5. Redukce zařízení určených výhradně pro konkrétní funkci (gril, fritéza, pánev ...)
 6. Zdvojnásobení víceúrovňové funkce na každé polici zdvojnásobí výrobní kapacitu

JIT JUST IN TIME

Multilevel postupně upozorní, kdy jsou pokrmy na různých úrovních hotovy, druhá doplňková funkce JIT umožňuje vyndat z konvektomatu různé typy jídel najednou. Vše je podřízeno maximální organizaci práce se zaručením nejlepšího výsledku, a to v jakémkoliv okamžiku. S JIT můžete efektivněji využít čas v kuchyni. Můžete současně vařit potraviny s různou dobou tepelné úpravy a odlišnou velikostí. Naboo Vám ohlásí kdy a v jakém pořadí vložíte jednotlivé plechy tak, abyste je všechny mohli na konci tepelné úpravy vyndat naráz. Větší rozmanitost jídel s maximálním klidem a kvalitou. Naboo má vše pod kontrolou.

RUČNÍ TEPELNÁ ÚPRAVA

Konvektomat Naboo manuální nastavení receptů a ovládání   FAST DRY® KŘUPAVÁ A SUCHÁ TEPELNÁ ÚPRAVA

Díky patentovanému systému Fast Dry ® (systém aktivního odvlhčování varné komory) dosáhnete dokonalé křupavosti a gratinování smažených či grilovaných jídel, dezertů a pečiva, a to i při plném naplnění. 100% využití kapacity naplnění.

AUTOKLIMA® ŠŤAVNATÁ A MĚKKÁ TEPELNÁ ÚPRAVA

Systém Autoclima® LAINOX automaticky ovládá dokonalé klima ve varné komoře.Vždy ideální teplota a automatické ovládání vlhkosti v závislosti na jídle určeného k vaření. Šťavnatost a měkkost jsou zajištěny i při ohřívání dříve uvařených pokrmů

ECOVAPOR

Naboo rozpozná typ a množství vloženého jídla a vytváří pouze páru potřebnou pro vaření. Se systémem EcoVapor lze dosáhnout jasného snížení spotřeby vody a energie, a to díky automatickému řízení sytosti páry ve varné komoře

TURBOVAPOR

Naboo tlačí na maximum produkci páry a získává skvělé výsledky s malými náklady. Se systémem TurboVapor se automaticky vytváří optimální úroveň páry pro tepelnou úpravu „složitých“ výrobků, jako jsou vaječné těstoviny nebo chřest, tuřín a řepa, zelenina známá svou vláknitostí.

SMOKEGRILL

Konvektomat Naboo SMOKEGRILL

Dokonce i takové typy tepelné úpravy a nemyslitelná dokončení, spojená s požadavkem specifických a zvláštních zařízení. S Naboo aplikacemi nejsou kladeny žádné meze kreativitě kuchaře (aplikace Smokegrill - volitelné). Vynikající výsledky s nízkými náklady a vysokou přidanou hodnotou.

SMOKEGRILL

Naboo se Smoke Grill umožňuje, první mezi profesionálními konvektomaty, tepelnou úpravu na grilu, která nabízí a replikuje výhody vaření se dřevem, chuť, příchuť, vůně bez záporů dřeva, kouře, nečistot. Potraviny vychází z tepelné úpravy s totožným vzhledem, jaký získají při grilování nebo rožnění.

UZENÍ

Také uzení již není překážkou díky Naboo, který bez jakéhokoli typu spalování, ale díky využití Smoke Essence, speciální ekologické aromatizaci, umožňuje tento typ zpracování. Proces je plně automatický, pokud jde o vydání množství Smoke Essence a nezanechává žádné stopy, a proto je pec opět ihned použitelná k provádění dalších typů tepelných úprav.

AROMATIZACE

Naboo Vám poskytuje novou aplikaci Aroma Dispenser pro získání různých typů potravin s nejrůznějšími typy vůní.

ENERGIE SPOTŘEBA NA MINIMU POD KONTROLOU

Konvektomat Naboo úspory energie Eco Speed   ECOSPEED DYNAMIC

Funkce Eco Speed rozpozná množství a druh vařených výrobků. Naboo optimalizuje a kontroluje potřebné množství energie, vždy udržuje správnou varnou teplotu a zabraňuje jejím výkyvům. Výsledkem je využití pouze potřebného množství energie s maximální energetickou účinností.

GREEN FINE TUNING

Plynové konvektomaty, využívající nový systém s názvem GFT (Green Fine Tuning) modulace hořáku a patentovaný vysoce efektivní výměník, zabraňují plýtvání výkonem a snižující škodlivé emise.

ENERGY MONITOR

Díky této exkluzivní funkci Naboo umožňuje transparentním způsobem sledovat spotřebu elektrické energie a plynu, vody a čistících prostředků, a to i u všech předchozích tepelných úprav až jeden rok zpětně. Navíc, pokud je Naboo připojen k zařízení Nabook (Lainox Cloud), je možné sledovat spotřebu i vzdáleně.

ENERGY STAR

Uvědomělá volba pro energetickou účinnost. Společnost Lainox se zavázala chránit životní prostředí a certifikovala své výrobky ENERGY STAR s cílem podpořit úsporu energie, zvýšit efektivitu výrobků bez obětování funkcí a funkčnosti, čímž se snižují náklady na správu.

ONE TOUCH TAKÉ PRO DOKONALOU ČISTOTU

Konvektomat Naboo úsporné mytí varné komory

Stačí zvolit nejvhodnější úroveň mytí a Naboo se o všechno postará, díky automatickému mycímu systému s tekutým čistícím prostředkem. Čistící prostředek COMBICLEAN speciálně navržený společností Lainox zaručuje maximální hygienu, je dodávánv praktické 100% recyklovatelné patroně nebo kanystru. Díky tomu již nejsou nutné nebezpečné manipulace a přelévání výrobku

DOBA MYTÍ SNÍŽENA NA POLOVINU

Ke všem výhodám se přidává ještě úspora. Výrazné snížení doby mytí ve srovnání s tradičními systémy.

100% RECYKLOVATELNÉ PATRONY S TEKUTÝM MYCÍM PROSTŘEDKEM (patentované)

Tekutý čistící prostředek COMBICLEAN, připravený k použití i pro všechny typy NABOO, pro stolní modely NABOO je patrona s přípravkem vložena do odpovídajícího skrytého prostoru s vyklápěcím zavíráním. Pro samostatně stojící modely Naboo jsou zase vybaveny automatickým mycím systémem s tekutým mycím prostředkem v 10 ti litrových kanystrech.

CALFREE je výrobek navržený společností LAINOX, který udržuje parní generátor bez vodního kamene a zabraňuje jeho tvorbě. Zaručuje vždy vysokou kvalitu a množství páry pro optimální tepelnou úpravu. Existuje řada výhod, které lze získat pomocí funkce CALFREE: Odstraňování poruch v důsledku nahromadění vodního kamene, maximální energetické účinnosti a tím i nižší spotřeby. Také patrona CALFREE má své uložení vedle COMBICLEAN, odlišné barvy tekutin a jejich víčka zabraňují jakékoliv možnosti chyby záměny výrobku

KONVEKTOMAT NABOO VSTUPUJE DO RESTAURACE

S Naboo dosahuji vždy dokonalých výsledků vaření i ve stresových situacích v kuchyni. Navíc kombinací Naboo s multifunkčním zařízením šokerem The One dosáhnete maximální organizace, rychlosti a kvality při přípravě servírovaných jídel.

VÝHODY PRO VAŠI RESTAURACI

 1. SNÍŽENÉ PROSTORY
 2. FLEXIBILITA V PROVOZU S POUŽITÍM FUNKCE MULTILEVEL PLUS
 3. KONSTANTNÍ KVALITA POKRMŮ
 4. RYCHLÝ TURNOVER STOLŮ
 5. ENERGETICKÉ ÚSPORY
 6. LEPŠÍ ORGANIZACE PRÁCE V KUCHYNI
 7. MOŽNOST INSPIRACE RECEPTY NABOOK.CLOUD

Konvektomat NABOO V ŘETĚZCÍCH SUPERMARKETŮ

VÝHODY PRO VÁŠ SUPERMARKET

 1. SNADNOST POUŽITÍ/ŽÁDNÝ DOHLED
 2. DOBA TEPELNÉ ÚPRAVY ZA 35 MINUT
 3. ENERGETICKÉ ÚSPORY OPROTI TEPELNÉ ÚPRAVY S ROŠTEM
 4. AUTOMATICKÉ MYTÍ
 5. MOŽNOST INSPIRACE RECEPTY NABOOK.CLOUD
 6. SYNCHRONIZACE

AROMA NABOO V CUKRÁŘSTVÍ

Aroma Naboo vynikající technologie obsažená v atraktivním designu. Vynikající výkon varných procesů, úsporu času pro každý z nich a výjimečná jednotnost tepelné úpravy, kterou Aroma Naboo poskytuje. Aroma Naboo vždy ví, jak reagovat na ty nejnáročnější požadavky. Nemluvě o výrazném snížení spotřeby energie. Díky Wifi připojení, je Aroma Naboo vždy připojen a jeho software je pravidelně aktualizován, přesně tak, jak tomu je u smartphonu. Nabook portál, kam můžete vkládat všechny své recepty a spravovat je v klidu i na dálku, kde můžete automaticky vypočítat náklady na potraviny, počet kalorií, vytvořit nákupní seznam a mnoho dalšího... No prostě úžasný dárek od Lainox

VÝHODY PRO VAŠI CUKRÁŘSKOU DÍLNU

 1. KVALITA A JEDNOTNOST TEPELNÉ ÚPRAVY
 2. VHODNÝ PRO MALÉ PROSTORY S DOSAŽENÍM VYSOKÉ PRODUKCE A KVALITY
 3. ENERGETICKÉ ÚSPORY
 4. SNADNOST POUŽITÍ
 5. AUTOMATICKÉ MYTÍ
 6. PŘIPOJENÍ NA CLOUD
 7. SYNCHRONIZACE

Konvektomaty Naboo vaření bez stresu

« Zpět na seznam aktualit