Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejny stravy

Výdejny stravy jsou důležitým obchodním artiklem naší obchodní činnosti

Při realizaci těchto gastro projektů nabízíme odborné konzultace a vizualizace ve 3D formátu. Základem pro vytvoření pěkné výdejny stravy je dispozice výdeje a výběr použitého materiálu. Výdejnu stravy lze koncepčně navrhnout pouze pro výdej dovážených hotových pokrmů s následnou regenerací nebo ji doporučujeme kombinovat s doplňkovým prodejem.

Výdejny stravy lze v základním provedení vytvořit pouze z nerezových stolů. To je ovšem hodně laické a nepěkné řešení.

Svět gastro techniky nabízí technologie výdejních linek v modulovém statickém systému, mobilní systémy nebo kombinace obou systémů dohromady. je důležité vědět, že většina těchto gastro provozů je řešena na míru. Každý člověk má jiný pohled na věc.

Značná část provozovatelů podnikových kantýn a výdejen stravy si přeje doplnit výdej hotových jídel o minitkovou kuchyni.

Při projektování rozmístění gastro vybavení je důležité znát přesné rozdělaní celého zázemí výdejny pokrmů v rámci normy HACCP.

Pokud se chystáte investovat právě do této oblasti profesionální gastronomie jsme připraveni Vám pomoci s přípravou i realizací. V ukázkách najdete několik zajímavých projektů gastro vybavení.


Výdejna stravy CCI BRNO, konvektomat pro regenereci

Výdejna stravy pro CCI Czech Republic s.r.o. v CTP Parku ve Šlapanicích u letiště Brno. Tento projekt byl další výzvou pro naši firmu.Výdejna stravy se zázemím, minutkovou kuchyní, drobným prodejem a kantýnou. Ptáte se proč ? Odpovědí je vítězná koncepce a rozbití konkurenčního návrhu bez ducha a nápadu.

Výdejna jidel Pohořelice u Brna bývalý areál EXEL logistic

Výdejna jídel byla realizována pro anglického partnere firmu EXEL Contract Logistics CZ.V pozdější době ji převzala jiná zahraniční firma .Celý projekt byl řešen od vizuálního návrhu ve 3D až po instalaci. Základem realizace je VÝROBA NEREZOVÉHO NÁBYTKU na zakázku, dle našeho návrhu.Nerezová výdejní linka je komponována jako výdejna stravy, kantýna s minutkovou kuchyní...

Výdejna stravy ISAN Radiátory v Blansku

Výdejna stravy, kantýna i bufet v jednom. V nově rekonstruované budově ISAN v Blansku jsme navrhli a realizovali útulný technologický celek výdeje pokrmů. Kombinace nerezových prvků s dřevěným dekorem. Dodávka technologie obsahovala i hliníkové rolety.....

Ski areál Říčky nová výdejna stravy a moderní kuchyně s konvektomatem

Moderní gastro vybavení kuchyně a nový samoobslužný bufet v lyžařském areálu v Orlických horách. V nové kuchyni najdete elektrický konvektomat LAINOX s udržovací teplou skříní LAINOX, nerezový nábytek na zakázku. Zakladem pro vaření je varná technika řady 900, šokovací zařízení HIBER. Restauraci vévodí nerezová výdejní linka s obkladem, denní produkce 2000 porcí jídel

Rebio Sun restaurace zdravého životního stylu Brno

Komplexní dodavka gastro vybavení pro Rebio Sun, restauraci zdravého životního stylu v Brně. Naše firma MB GASTROTECHNIKA dodala zakázku od návrhu po realizaci na klíč. Dlohodobé obchodní partnerství našich firem je zárukou dobrého výsledku celé investice. Konvektomaty INOXTREND, ve firemní zelené barvě, jsou klíčovými stroji v kterých se vaří zdravě...

Brno VÝDEJNA STRAVY S KONVEKTOMATEM OBCHODNÍ CENTRUM PLATINIUM

Výdejna stravy v obchodním centru PLATINIUM v Brně byla realizována podle požadavku provozovatele. Naše firma zajistila celou realizaci na klíč. Strava se dováží a regenereje v konvektomatu LAINOX

VÝDEJNA JÍDEL CTPark Visko Teepak Brno

Realizace: 2012 Cenový rozsah: NEUVÁDÍME POUZE NA DOTAZ

Výdejna jídel CTParku na Černovických terasách v Brně pro našeho obchodního partnera Visko Teepak. Kapacita výdejny jídel do 250 jídel.

Výdejna jídel CTPark Brno ModusLink

Realizace: 2012 Cenový rozsah: NEUVÁDÍME POUZE NA DOTAZ

Výdejna jídel je realizována v areálu CTParku v Brně na Černovických terasách. Významný podíl úspěchu při realizaci výdejny jídel tvořil skvělý nápad a profesionální schopnosti všech účastníků projektu. Byla nám dána důvěra dvou zahraničních partnerů. Vedení CTPinvestu a ModusLinku se rozhodlo pro nový výrobní závod využít komponenty staré výdejny jídel a nové koncepce stravování.Je zde využito kvalitní technologické vybavení. Konvektomat LAINOX řady SMART SME 101S, špičkové mycí centrum ELFRAMO ETS 15 a minutková kuchyně SUPER LOTUS 700.

Profesionální myčka skla a nádobí ETS 15 ELFRAMO výdejna jídel CCI Czech Republic BRNO

Realizace: 2012 Cenový rozsah: NEUVÁDÍME POUZE NA DOTAZ

Profesionální průběžná myčka skla a bílého nádobí ETS 15 ELFRAMO®. Instalace profesionální myčky skla a nádobí je v CTParku Brno ve výdejně jídel CCI Czech Republic s.r.o. v Brně.

Profesionální průběžná myčka ETS 15 mycí centrum v Precheze Přerov a.s.

Realizace: 2012 Cenový rozsah: NEUVÁDÍME POUZE NA DOTAZ

Profesionální mycí centrum s profi průběžnou myčkou ELFRAMO ETS 15 v jídelně a.s. Precheza. Naše firma prošla velmi náročným výběrovým řízením. Zástupce investora Prechezy a.s. přesvědčila prohlídka již realizovaných mycích center s ETS 15.

Profi mycka korbova C44 DGT ELFRAMO SOU Charbulova

Cenový rozsah: NEUVÁDÍME POUZE NA DOTAZ

Profesionální mycka korbova C44 DGT ELFRAMO pro mytí nádobí a skla jsme instalovali na Střední škole potravinářské a služeb v Brně ulice Charbulova 106. Bohužel vyše povolených investic od školského odboru byla tak omezena, že jsme museli nahradit původní průběžnou myčku ELFRAMO ETS 15 za korbovou myčku C 44 DGT. Původně jsme prodávali značku ELFRAMO model C44 DGT pod značkou KOMEL 8044 DGT. Zavolejte nám na číslo 608 740 585. Cena pro Vás je až na prvním místě.

Profi průběžná myčka ETS 15 ELFRAMO v Modus Link Brno

Realizace: 2012 Cenový rozsah: NEUVÁDÍME, POUZE NA DOTAZ

Profi myčka ELFRAMO ETS 15 ve výdejně jídel u firmy Modus Link v Brně. Instalací myčky se vyřešil dlouhodobý problém s kapacitou mytí při výdeji jídel, kdy se nahromadí velké množství nádobí v krátkém časovém období.