Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

RUBRIKY

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

KONVEKTOMATY

Konvektomaty jsou nosným programem prodeje naší firmy

Široká nabídka konvektomatů vyhoví každému zákazníkovi. Konvektomaty dovážíme přímo od výrobců. Zajišťujeme pro Vás komplexní servis a školení. V pestré nabídce najdete MINI konvektomaty, konvektomaty Compact LAINOX, cukrářské konvektomaty NABOO Aroma, konvektomaty Naboo LAINOX a konvektomaty Sapiens LAINOX pro gastro provozy LAINOX Naboo, konvektomaty pro výdejny jídel, konvektomaty pro bistra ap.

V případě, že budete potřebovat zpracovat komplexní nabídku neváhejte a volejte PO - PÁ od 9.00 do 15.30 hod na 548 534 576 nebo 777 333 383 popřípadě napište na [email protected] nebo [email protected]

Konvektomaty Naboo konvektomarty Sapiens

  1. MINI konvektomaty Compact Sapiens Reloaded, konvektomaty LAINOX
  2. MINI konvektomaty Compact Naboo Reloaded, konvektomaty LAINOX
  3. Konvektomaty ALPHATECH by LAINOX
  4. Konvektomaty LAINOX Naboo
  5. Konvektomaty NABOO Reloaded 2019, aktuákně info INOVACE Naboo Reloaded 2019
  6. Konvektomaty LAINOX Sapiens
  7. Konvektomaty LAINOX Compact
  8. Konvektomaty LAINOX Compact MINI
  9. Konvektomaty ALPHATECH READY by LAINOX prodej ukončen 2017
  10. Konvektomaty CONVOTHERM

Konvektomaty LAINOX zabízí širokou škálu špičkových konvektomatů NABOO, SAPIENS, konvetonaty COMPACT Naboo Reloadet, COMPACT Sapiens Reloaded, které představuje na různé modelové řady. Tyto konvektomaty se řadí mezi nejmodernější konvektomaty na světě. Konvektomaty provozují nejen v gastronomických provozech,ale i v pekárenském průmyslu. Byl ukončen prodej konvektomatů LAINOX HEART

Konvektomaty jsou považovány v dnešní době za významné pracanty a opravdová multifunkční zařízení. V naší nabídce najdete konvektomaty od tří výrobců. Naše firma nepřekupuje tato zařízení, ale je přímým obchodním zastoupením dvou světově uznávaných značek.

Výrobní program výrobce konvektomatů LAINOX nabízí konvektomaty pod označením LAINOX NABOO, LAINOX SAPIENS, LAINOX COMPACT

Konvektomaty CONVOTHERM - PRODEJ UKONČEN V ROCE 2018 

Konvektomaty CONVOTHERM jsou vyráběny v Německu. Mají mnohaletou tradicí výroby a presentují originální patenty. V České republice nejsou masově rozšířené. Pro klienty, kteří touží si zakoupit tyto konvektomaty máme dobrou zprávu. Dovezeme Vám Convotherm přímo od výrobce.  

Konvektomaty CONVOTHERM LOGO

Convotherm konvektomaty 2014

Konvektomaty se stávají nepostradatelnými pomocníky pro tepelnou přípravu pokrmů. U značkových konvektomatů lze zaznamenat i kritické body ve vztahu k HACCP. Využijte i přenosu dat přes USB čtečku ap.

U moderních konvektomatů je zasadní výhodou jejich praktické využití. Každý technicky vyspělý konvektomat dnes nabízí několit způsobů vaření. Vysoká technická vyspělost některých značek konvektomatů Vám umožní nejen připravovanou surovinu vařit nebo péct. Dne umí dobrý konvektomat smažit, sušit a především udržovat a ohřívat dovařené pokrmy.

Proč umí konvektomat takto vařit ?

Určujícím technickým prvkem kvalitního konvektomatu je spuštění tří základních fyzikálních jevů ve varné komoře konvektomatu, které je možné regulovat, programovat a kombinovat. Jedná se o rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu, kombinaci míchání horkého vzduchu se vznikající vodní párou a vaření v parním médiu.

Další technické dovednosti kvalitního konvektomatu jsou rozšířeny o nízkoteplotní vaření a pečení , autoklimu , fast dry, samodiagnostiku, měkké vaření, vaření v systému DELTA T, vakuové vaření ap.

V dnešní době lze u nejmodernějšího konvektomatu nastavit i odstín barvy kůrečky po pečení, stupeň úpravy pokrmu v jádře. Moderní konvektomat lze vybavit i mycím systémem varné komory , který usnadňuje práci kuchařů.

Zásadním rozdílem mezi vařením v konvektomatu a zastaralými postupy vaření v horkovzdušné nebo statické troubě je skutečnost, že v dovařených pokrmech zůstává většina minerálních látek, vitamíny z potraviny a zvýrazňují se barvy zeleniny. V konvektomatu lze zahájit vaření zcela odlišných druhů surovin. Příkladem může být jablečný závin a ryba najednou, bez promísení chutí a pachů. Tato schopnost je velmi oceňována.

Při vaření v konvektomatu významně šetříte spotřebu tuku. U tradičního pečení je výrazná spotřeba tuku. Při této tepelné úpravě v parním konvektomatu není zapotřebí téměř žádný tuk.

Konvektomat výrazně snižuje hmotnostní ztráty výpeku masa. Hmotnostní ztráty při správném nastavení procesu vaření se pohybují do -15% z masa v syrovém stavu.

V České republice se z nepochopitelných důvodů brání provozovatelé nákupu plynových konvektomatů. Důvodem může být neodbornost servisního personálu prodejců, tak tyto typy konvektomatů příliš nenabízejí. Výhodou plynových konvektomatů jsou velmi nízké provozní náklady. Vyšší pořizovací cena konvektomatu v plynovém provedení se Vám do dvou let 100% vrátí.

Nastavené provozní hodnoty v konvektomatu jsou při vaření elektronicky hlídány pomocí mikroprocesoru, díky kterému lze dosáhnout vynikajících výsledků vaření.

V moderní kuchyni doporučujeme kombinaci konvektomatu se šokovým zchlazovačem a zmrazovačem. Druhá varianta je doplnění konvektomatu o udržovací skříň s autoklímou. Každý konvektomat potřebuje také kvalitní údržbu. Co je základem dlouhé životnosti konvektomatu ? Upravená, nejlépe deminerelizovaná voda, kvalitní čistící prostředky a slušná obsluha. I ten nejlepší konvektomat je ovšem pouze stroj , který je dobrým pomocníkem pro kvalitní výslede vaření.

 

Proč hledat kouzlo vaření v moderním konvektomatu

Autor: Miroslav Bílek | 1.4.2011

Konvektomaty LAINOX a značka LAINOX patří mezi průkopnickou italskou značku výrobce konvektomatů, která patří do pomyslné světové špičky vývoje těchto multifunkčních gastro zařízení. Moderní gastronomie vyžaduje nejen kvalitu , ale i úsporný provoz...

Parní konvektomaty a jejich přednosti v moderní gastronomii

Autor: Miroslav Bílek

Vytvoření jediného zařízení schopného tepelně zpracovávat většinu pokrmů pomocí vzduchu a zároveň nahradit tepelné zpracování pomocí vody se stalo prvním hlavním stavebním kamenem koncepce nové kuchyně,která je schopná provozu bez tradičních masivních statických trub a objemných sporáků

Konvektomaty MB GASTRO BRNO

Autor: Miroslav Bílek

Konvektomaty jsou pro náší firmu klíčová zařízení. Nabízíme Vám v naší výstavní síni prohlídku konvektomatů, aby jste si samy udělali názor na jejich kvalitu

Konvektomaty LAINOX, vaření na malém prostoru

Autor: Miroslav Bílek | 10.8.2011

Konvektomaty LAINOX s kapacitou 6 GN 1/1 a 10 GN 1/1 lze instalovat na speciálně vyvinuté teplé skříně s autoklimou. Toto technologické řešení využívá malý prostor v kterém máte možnost korektně "udržovat" dovařená jídla , která se Vám nerozvařují.

Plynové konvektomaty

Autor: Miroslav Bílek | 10.8.2011

Plynové konvektomaty patří svoji podstatou k těm gastro zařízením , které Vám přináší značné provozní úspory. Laici tvrdí, že jsou dražší v pořizovacích nákladech a pečou hůř než elektrické konvektomaty. To jsou ovšem tvrzení , která je nutno objasnit.....

Konvektomaty plynové HEART technicky

Autor: Miroslav Bílek | 19.9.2011

TECHNICKÁ CHARAKTRISTIKA PLYNOVÝCH KONVEKTOMATŮ LAINOX ŘADY HEART

Vaření s konvektomaty LAINOX na malém prostoru

Autor: Miroslav Bílek

Sestavy konvektomatů pro malý prostor Vám vyřeší naše sestavy, které nabízí úsporu místa , ale velký výkon

KONVEKTOMATY CONVOTHERM BRNO

Autor: Miroslav Bílek | 4.1.2012

Convotherm konvektomaty v Brně rozšíří naší současnou nabídku. Věříme , že Vás uspokojí Německé technika.

Convotherm konvektomaty v Brně

Autor: Miroslav Bílek | 24.1.2012

Convotherm konvektomaty MINI mají pro Vás zvláštní význam, pokud máte malé prostory v kuchyni. Profesionální řešení kuchyní do 120-150 jídel za den nabízí maximální kvalitu na malém prostoru

Konvektomaty LAINOX HEART GREEN

Autor: Miroslav Bílek | 27.2.2012

Konvektomaty LAINOX mají novou ekologickou řadu HEART GREEN. Konvektomat Lainox HEART GREEN představuje unikátní gastro zařízení ve Vaší kuchyně

KONVEKTOMATY HEART GREEN LAINOX

Autor: Miroslav Bílek | 29.5.2012

Konvektomaty nejvyšší kvality pro bezkompromisní vaření. Podle prvních zkušeností uživatelů ve světě je tato řada konvektomatů LAINOX HEART GREEN na špičce v segmentu chytrých konvektomatů. Chytré konvektomaty jsou pro laiky i zkušené šéfkuchaře.

Konvektomaty Ready REV LAINOX

Autor: Miroslav Bílek | 2.7.2012

Konvektomaty READY REV od Lainoxu přináší kvalitu za zvýhodněné ceny. Ekonomická řada REV READY od Lainoxu je kvalitní způsob, jak vyhovět potřebám širokého záběru uspokojit potřeby všech našich klientů. REV READY LAINOX Vám nabízíme VŽDY za slušné ceny s možností dovybavení.