Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

RUBRIKY

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejny stravy

Výdejny stravy představují neodmyslitelný prvek při budování nových výrobních kapacit CTPinvest v průmyslové zóně Černovické terasy Brno

Většina investorů si začala uvědomovat, že základním prvkem jejich úspěchu je spokojenost zaměstnanců

Výdejna jídel ukázka řešení

Nejlevnější způsob, jak zajistit slušné stravování zaměstnancům v pracovním procesu, je investice do pěkné výdejny stravy s nabídkou chutného teplého jídla. Doporučujeme vždy kombinaci s celodenním provozem kantýny

Výdejna jídel s kantýnou CCI BRNO pro CTPinvest

Výdejny stravy Brno

Autor: Miroslav Bílek | 6.2.2012

Výdejna stravy patří do každého slušného výrobního provozu.V Brně Vám můžeme ukázat naše realizované i připravované projekty v CTParku na Černovických terasách.

Výdejny jídel

Autor: Miroslav Bílek | 1.2.2012

Výdejny jídel z nerezové oceli mají svoje kouzlo v kombinaci s barevným dekorem. Doporučujeme společně řešit nejen design výdejní linky , ale především optimální výši investice.

Výdejny BRNO CTPinvest

Autor: Miroslav Bílek | 9.5.2012

Výdejny jídel v CTParku v Brně mají velký ohlas. Kvalita naší práce, rychlost a profesionální přístup ke každé zakázce nás řadí do pozice brněnského lidra. Je skvělé být doporučován a vědět, že patříte do významné skupiny gastro firem, které neupadly v cenové válce svojí kvalitou.

Výdejna jídel Nový Tuzex PROSPERITY s.r.o. Brno

Autor: Miroslav Bílek | 16.5.2013

Výdejna jídel v Novém Tuzexu, který rekonstruovala společnost PROSPERITY s.r.o.. Provozovatel výdejny jídel a jejim investorem je společnost STAEG Facility, spol. s. r. o.

Konvektomaty v praxi

Autor: Miroslav Bílek | 9.10.2013

Konvektomaty, které mohou být pro Vás inspirací. Kvalita konvektomatů LAINOX a konvektomatů CONVOTHERM, jenž dovážíme a instalujeme je nepřehlédnutelná. Proto Vám ukazujeme skutečné instalace a nepoužíváme vymyšlené refesrence.