Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

RUBRIKY

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejny jídel Brno

Výdejna jídel v Brně firma CCI Czech Republic s.r.o.

Výdejnu jídel CCI Czech Republic s.r.o. najdete v našich referencích. Jedná se výdejnu jídel s bílým dekorem v kombinaci s nerezovými prvky. Stravování zajišťuje firma Aramark. Výdejna jídel byla navržena jako multifunkční výdej jídel s kantýnou s celodenním provozem pro 350-400 zaměstnanců. Jedná se o americkou firmu s výrobou technologií pro ropný průmysl.

Vydejna jidel CCI Czech republic Brno

Výdejna jídel v Brně u firmy ModusLink Czech Republic s.r.o.

Výdejna jídel č.I u firmy ModusLink Czech Republic s.r.o. byla koncipována jako provizorní dočasná investice na dobu 3-4 roky. V současnosti připravujeme nový projekt výdejmy jídel v CTParku Brno Černovické terasy. Stávající výdejna jídel kapacitně nestačí pokrýt potřeby více jak 500 zaměstnanců.

Výdejna jídel ModusLink 1 PRVNÍ ETAPA CTPark Brno

Výdejna jídel ViskoTeepak v Brně

Výdejnu jídel ViskoTeepak Brno připravujeme k realizaci právě v těchto dnech. Výdejna jídel bude v Brně CTPark Černovické terasy. Naše řešení by mělo zajistit stravování pro 150-250 strávníků, včetně minutkové kuchyně pro přípravu minutek. Tato finská společnost se zabývá výrobou střev pro potravinářský průmysl.Mytí bude zajištěno korbovou myčkou ELFRAMO C44 DGT. Regeneraci stravy poskytne konvektomat LAINOX SMART SME 071 S s bojlerovým vyvíječem páry.

Videjna jidel ViskoTeepak Brno CTPark

Výdejna jídel ModusLink II. v CTParku Brno

V současnosti dokončujeme tento projekt a chystáme komplexní dokumentaci. Tato výdejna jídel bude představovat kombinaci stávající výdejny jídel s novým technologickým a dispozičním řešením. Výdejna jídel je koncipována s doplňkovým prodejem, minutkovou kuchyní, nápojovým barem s teplými i studenými nápoji. Mytí bude zajištěno průběžnou myčkou ELFRAMO ETS 15. Regeneraci stravy zajistí konvektomat LAINOX SMART SME 101 S s bojlerovým vyvíječem páry.

Výdejna jídel Modus Link 2 CTPark Brno

Výdejny jídel v restauracích zravého životního stylu REBIO SUN v Brně

Dlouhloletý obchodní partner společnost REBIO SUN má instalovány od naší firmy tři výdejny jídel. Výdejnu jídel Rebio Sun na Orlí ulici. Dále restaurace zravého životního stylu ve Velkém Špalíčku a v areálu Spielberk Office Center Brno

Vydejna jidel REBIO SUN BRNO

Výdejny BRNO CTPinvest

Autor: Miroslav Bílek | 9.5.2012

Výdejny jídel v CTParku v Brně mají velký ohlas. Kvalita naší práce, rychlost a profesionální přístup ke každé zakázce nás řadí do pozice brněnského lidra. Je skvělé být doporučován a vědět, že patříte do významné skupiny gastro firem, které neupadly v cenové válce svojí kvalitou.

Konvektomat LAINOX READY REV 071 S

Autor: Miroslav Bílek | 29.8.2012

Konvektomat LAINOX REV 071 S z nové řady READY LAINOX. Nástřikový konvektomat READY REV 071 S je vhodný pro menší restaurační provozy, výdejny jídel, penziony a menší hotelová zařízení. S příplatkovou výbavou je pro Vás dobrým kompromisem kvality a ceny

Konvektomat LAINOX READY REV 101 S

Autor: Miroslav Bílek | 28.8.2012

Konvektomat READY REV 101 S od výrobce LAINOX je největším představitelem ekonomické řady READY od LAINOXU. Využitelnost těchto modelů READY REV je v podstatě v celé oblasti gastronomie. Jedná se o vyšší střední třídu konvektomatů do restaurací, jídelen, menz i hotelů. Pro náročné klienty máme v nabídce řadu HEART GREEN s ovladašem X

Výdejna jídel Nový Tuzex PROSPERITY s.r.o. Brno

Autor: Miroslav Bílek | 16.5.2013

Výdejna jídel v Novém Tuzexu, který rekonstruovala společnost PROSPERITY s.r.o.. Provozovatel výdejny jídel a jejim investorem je společnost STAEG Facility, spol. s. r. o.

Konvektomaty v praxi

Autor: Miroslav Bílek | 9.10.2013

Konvektomaty, které mohou být pro Vás inspirací. Kvalita konvektomatů LAINOX a konvektomatů CONVOTHERM, jenž dovážíme a instalujeme je nepřehlédnutelná. Proto Vám ukazujeme skutečné instalace a nepoužíváme vymyšlené refesrence.