Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

RUBRIKY

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejny jídel

Výdejny jídel v Brně a bufetové linky patří mezi naše oblíbené realizace

Nabízíme Vám výdejny jídel prvního typu jako modulové sestavy s nadefinovaným funkčním vybavením přímo z výroby nebo lze sestavit výdejnu jídel jako sestavu konstrukčních prvků , které spojíme rámovou konstrukcí. Většinou naši klienti požadují barevné obložení pohledových částí výdejních linek.

Druhý typ výdejny jídel je v praxi častějším řešením, jelikož umožňuje zcela přesné zapasování výdejny bez stavebních úprav. Rozdělíme celou výdejní linku na funkční a neutrální prvky z kterých tvoříme přesný celek.

Výdejní linka v Bufetu Vesmír Brno a profi kuchyně

Výdejny jídel najdete v našich referencích nebo si prohlédněte výdejny jidel CTPark Brno, Černovické terasy.

Ukázka návrhu výdejny jídel s kantýnou pro našeho klienta CCI Czech Republic s.r.o., kterou jsme také realizovali

Výdejna jídel CCI Czech Republic s.r.o.Výdejna jídel v Pohořelicích

Výdejna jídel v Pohořelicích s minutkovou kuchyníVýdejny BRNO CTPinvest

Autor: Miroslav Bílek | 9.5.2012

Výdejny jídel v CTParku v Brně mají velký ohlas. Kvalita naší práce, rychlost a profesionální přístup ke každé zakázce nás řadí do pozice brněnského lidra. Je skvělé být doporučován a vědět, že patříte do významné skupiny gastro firem, které neupadly v cenové válce svojí kvalitou.

Convotherm OEB 20.10. Easy Touch

Autor: Miroslav Bílek | 10.8.2012

Convotherm OEB 20.10. Easy Touch, bojlerový konvektomat elektrický s kapacitou 20 GN 1/1 a ovladačem Easy Touch. Nejvyšší řada bojlerových konvektomatů Convotherm řady OEB. Konvektomat Convotherm OEB 20.10. Easy Touch s bojlerem je vrcholem nabídky s kapacitou 20 ks GN 1/1

Konvektomat LAINOX READY REV 071 S

Autor: Miroslav Bílek | 29.8.2012

Konvektomat LAINOX REV 071 S z nové řady READY LAINOX. Nástřikový konvektomat READY REV 071 S je vhodný pro menší restaurační provozy, výdejny jídel, penziony a menší hotelová zařízení. S příplatkovou výbavou je pro Vás dobrým kompromisem kvality a ceny

Konvektomat LAINOX READY REV 101 S

Autor: Miroslav Bílek | 28.8.2012

Konvektomat READY REV 101 S od výrobce LAINOX je největším představitelem ekonomické řady READY od LAINOXU. Využitelnost těchto modelů READY REV je v podstatě v celé oblasti gastronomie. Jedná se o vyšší střední třídu konvektomatů do restaurací, jídelen, menz i hotelů. Pro náročné klienty máme v nabídce řadu HEART GREEN s ovladašem X

Profi myčka nádobí ELFRAMO ETS 15 CCI Czech Republic

Autor: Miroslav Bílek | 2.9.2012

Průběžná profi myčka nádobí ETS 15 ELFRAMO v CCI Czech Republic s.r.o.v Brně. Mycí centrum ETS 15. Navrhli jsme řešení, které zajistí provozovateli kvalitní mytí i při zvýšené kapacitě strávníků. Původní korbová myčka ELFRAMO C44 DGT byla vyměněna za silnější profi myčku ETS 15, jenž je instalována u firmy ModusLink v Brně, CTP Parku na Černovických terasách, školní jídelně Masarykově střední škole v Letovicích, školní kuchyni SOŠ a SOU André Citroëna ap.

Výdejna jídel Nový Tuzex PROSPERITY s.r.o. Brno

Autor: Miroslav Bílek | 16.5.2013

Výdejna jídel v Novém Tuzexu, který rekonstruovala společnost PROSPERITY s.r.o.. Provozovatel výdejny jídel a jejim investorem je společnost STAEG Facility, spol. s. r. o.