Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejna jidel Pohořelice u Brna bývalý areál EXEL logistic

Výdejna jídel byla realizována pro anglického partnere firmu EXEL Contract Logistics CZ.V pozdější době ji převzala jiná zahraniční firma .Celý projekt byl řešen od vizuálního návrhu ve 3D až po instalaci. Základem realizace je VÝROBA NEREZOVÉHO NÁBYTKU na zakázku, dle našeho návrhu.Nerezová výdejní linka je komponována jako výdejna stravy, kantýna s minutkovou kuchyní...

Výdejnu jídel s moderní kantýnou najdete v Pohořelicích u Brna

Výdejna jídel s kantýnou je důkazem, že i zahraniční firmy chtějí pro své pracovníky pro chvíle odpočinku a relaxaci, kousek pěkného životního prostředí

Vydejna jidel POHORELICE U BRNA

Nerezová konstrukce výdejní linky byla složena na místě instalace. Využíváme kvalitní nerezové profily v kombinaci s předním obložením. Výdejna pokrmů je koncopována jako multifunkční, téměř bufetová obslužná linka, která je schopna zabezpečit celodenní provoz výdeje teplých jídel, minutkouvou přípravu pokrmů a celodenní doplňkový prodej.

Nerezový nábytek je zpracován do posledního detailu, v lince jsou chladící moduly pro výdej salátů, nerezová šachta na uložení košů 500x500mm na kterých jsou uloženy misky na polévku.

Minutková kuchyně je součástí zázemí výdejní linky. Je vhodná pro přípravu minutkových jídel , které využívá management firmy pro svoje návštěvy. Šetří čas i peníze. Varná technika linky je složena z modulu 700mm STANDARD 700.

Pitný režim zajišťuje kvalitní POSTMIX pro 3 1nápoj.Pokrmy jsou vydávány z teplých nerezových van. Regenereci dovážených hotových jídel zajišťuje elektrický konvektomat LAINOX 10x GN1/1. Po sběru použitého nádobí nastupuje mytí nádobí. Standardně je instalováno mycí centrum KOMEL 8044 od firmy ELFRAMO.

« Zpět