Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

RUBRIKY

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

ŠOKOVAČE

Šokovače, šokery, šokovací zařízení, šokové schlazovače, šokové zmrazovače, multifunkční šokery HIBER THE ONE

Multifunkční šokovače HIBER THE ONE nejsou pouze jednoúčelová šokovací zařízení pro základní gastronomii.

V případě, že budete potřebovat zpracovat komplexní nabídku neváhejte a volejte PO - PÁ od 9.00 do 15.30 hod na 548 534 576 nebo 777 333 383 popřípadě napište na [email protected] nebo [email protected]

Multifunkční šoker HIBER H517 TS

Chladící a mrazící technika HIBER šokovací zařízení

Standardní šokery HIBER nabízíme mnoho let. Šokové zchlazovače a zmrazovače jsou jednoúčelová zařízení pro šokové zchlazování a mrazení nabízíme zde:

Šokovače jako multifunkční šokery HIBER THE ONE  jsou šokovací zařízení, která naleznou široké uplatnění ve Vaší kuchyni. Multifunkční šokery HIBER THE ONE neslouží pouze k šokovému zchlazování nebo šokovému zmrazování pokrmů. Multifunkční šokovače HIBER THE ONE poskytují nadstandardní využití pro přípravu a zpracování jídel.

Šokery HIBER THE ONE multifunkční šokovač Vám ušetří místo v kuchyni. Rozšíříte si možnosti využití pro catering, banketing, restaurační či hotelový provoz, výdej stravy ap. Záleží na Vás, jaký komplexní servis přípravy pokrmů preferujete. Víceúčelové šokery HIBER THE ONE kombinují různé systémy přípravy jídel a lze je jednoduše zakomponovat do organizacačního řádu provozu restaurační kuchyně, hotelové kuchyně, výdejny jídel, tak významně poslouží při organizaci cateringu.

V případě, že budete potřebovat zpracovat komplexní nabídku neváhejte a volejte PO - PÁ od 9.00 do 15.30 hod na 548 534 576 nebo 777 333 383 popřípadě napište na [email protected] nebo [email protected]

Multifunkční šokery HIBER® The One® nabízí 6 technologických režimů v jednom zařízení a jejich kombinace

  • Základními režimy multifunkčního šokovače HIBER THE ONE zůstávají šokové chlazení a šokové mrazení.
  • Multifunkční šokery HIBER THE ONE mají funkci nízkoteplotního vaření Sous-vide
  • Další funkce multifunkčního šokovacího zařízení využíjí především v kuchních pro výrobu pečiva nebo chleba. Určitě bude zajímat pekaře nebo cukráře využití šokeru jako kynárna, dále jako zpomalovač kynutí s odloženým startem. HIBER THE ONE umí přesné a časově definované kynutí těsta.
  • Když potřebujete, lze nastavit i režim šetrného rozmrazování polotovarů a dalších surovin.
  • Potřebujete udržovat jídlo v dovařeném stavu ? Žádný problém. Stačí nastavit požadovaný program pro režim udržování teploty pokrmů do max. teploty v komoře 85°C a máte další využití k dispozici

Šokovače HIBER THE ONE

  1. Šokovač H505TS multifunkční šoker THE ONE s kapacitou 5 GN1/1 nebo 5 pekařských plechů 400x600mm, rozměr š790 x h835 x v850mm, poptávkový formulář pro nejlepší cenu klikni zde :
  2. Šokovač H509TS multifunkční šoker THE ONE s kapacitou 9 GN1/1 nebo 9 pekařských plechů 400x600mm, rozměr š790 x h835 x v1320mm, poptávkový formulář pro nejlepší cenu klikni zde :
  3. Šokovač H512TS multifunkční šoker THE ONE s kapacitou 12 GN1/1 nebo 12 pekařských plechů 400x600mm, rozměr š790 x h835 x v1800mm, poptávkový formulář pro nejlepší cenu klikni zde :
  4. Šokovač H517TS multifunkční šoker THE ONE s kapacitou 17GN1/1 nebo 17 pekařských plechů 400x600mm, rozměr š790 x h835 x v1950mm, poptávkový formulář pro nejlepší cenu klikni zde :
  5. Šokovač H524TS multifunkční šoker THE ONE s kapacitou 24GN1/1 nebo 24 pekařských plechů 400x600mm, rozměr š1100 x h1065 x v1800mm, poptávkový formulář pro nejlepší cenu klikni zde :

Multifunkční šokery HIBER THE ONE byly navrženy s maximálním zaměřením na novou kvalitu zpracování a přípravu pokrmů s ohledem na zvýšení ekonomického přínosu ve Vašem provozu. V jednom multifunkčním šokovači nabízíme různé provozní režimy, které nahradí 5 jednoúčelových zařízení.

The ONE H524TS HIBER

Multifunkční šokery HIBER THE ONE byly navrženy tak, aby Vám nabídlo vysoký technologický standard pro moderní tepelnou úpravu pokrmů v kombinaci se šokovým chlazením nebo mrazením. Zajistí Vám ideální zpracování suroviny nejen pro skladování, ale i šetrnou tepelnou přípravu, jakou je nízkoteplotní vaření. Dokáží udržovat ideální teplotu dovařeného pokrmu.

Právě tyto možnosti využití multifunkčního šokeru THE ONE posunují jeho význam v profesionální kuchyni. Současně Vám zajistí šetrné bezpečné šokové zchlazování nebo šokové zmrazování pro delší dobu uchování čerstvosti. Zároveň zajistíte hygienickou bezpečnost zabezpečením hlídání kritických bodů HACCP.

Šokovač s rozšířeným technologickým využitím nabízí šetrné rozmrazení, jednu významnou tepelnou přípravu jídla, udržování teploty pokrmu pro jejo následný dlouhodobý výdej.

Multifunkční šokery v kombinaci s konvektomaty nabízíme optimální technologické řešení, které Vám pomůže k perfektnímu výsledku. Multifunkční šokery HIBER THE ONE výrazně posunují kreativitu a kvalitu vaření a zpracování surovin. Výrazně snižují nároky na potřebu místa v kuchyni, fakticky nabízí 3 zařízení v jednom. Správným používáním multifunkčního zařízení HIBER THE ONE snížíte hmotnostní ztráty při zpravování surovin a výrazně si vylepšíte ekonomický přínos ve Vaší restauraci


 

Šokový zchlazovač H505 TS

Autor: Miroslav Bílek | 25.4.2018

Šokový zchlazovač H505TS The One HIBER je víceúčelové multifunkční zařízení pro gastronomii. Šokový zchlazovač a šokový zmrazovač H505TS představuje technologickou revoluci v oblasti šokového zchlazování a mrazení. Multifunkční šoker s nízkoteplotním vařením, řízeným kynutím, udržování teploty s vhkostí ap. Všechny funkce jsou lehce nastavitelné. Kontrola HACCP a mnohostranné využití v gastronomii

Šoker H509 TS multifukční zařízení

Autor: Miroslav Bílek | 25.4.2018

Šoker H509TS The One HIBER, víceúčelové šokovací zařízení. Šokový zchlazovač a zmrazovač H509TS s kapacitou 9 gastronádob nebo 9 pekařských plechů. Multifunkční šoker představuje technologickou špičku nejen pro šokové chlazení a mrazení. Multifunkční šoker H509TS TheOne s nízkoteplotním vařením, řízeným kynutím, udržováním teploty s vlhkostí. Všechny funkce lehce nastavitelné. Maximální výkon na jednom místě. Kontrola HACCP a mnohostranné využití v cukrárně i restauraci

Šoker šokovací zařízení H512TS The One

Autor: Miroslav Bílek | 26.4.2018

Šoker H512TS The One HIBER je víceúčelové šokovací zařízení. V základním pojetí jde o šokový zchlazovač a zmrazovač s kapacitou 12 gastronádob nebo 12 pekařských plechů. Šoker H512TS The One představuje moderní řešení a technologickou revoluci nejen v šokovém chlazení a mrazení. Multifunkční šoker H512TS The One nabízí možnosti nízkoteplotní vaření, řízené kynutí, řízené rozmrazování, udržování pokrmu v požadované teplotě a vlhkosti. Všechny funkce jsou jednoduše nastavitelné. Multifunkční šoker přináší maximální využití místa v kuchyni nebo výrobních prostorech pekárny či cukrárny. Přehledná kontrola HACCP je samozřejmostí

Šokový multifunkční zchlazovač a zmrazovač H217 TS The One Hiber

Autor: Miroslav Bílek | 1.5.2018

Multifunkční šoker H517TS The One HIBER je víceúčelové šokovací zařízení. Z technologického hlediska jde především o šokový zchlazovač a zmrazovač s kapacitou 14-17-23 gastronádob GN nebo 14-17-23 pekařských plechů EN. Šoker The One H517 TS představuje ekonomicky nejpřijatelnější řešení a technologickou revoluci nejen v šokovém chlazení a mrazení. Multifunkční zařízení H517TS The One nabízí provozní režimy šokové zchlazování a šokové zmrazování, nízkoteplotní vaření, řízené kynutí, řízené rozmrazování, udržování pokrmu v požadované teplotě a vlhkosti. Všechny tyto funkce lze logicky kombinovat a jednoduše nastavit. Multifunkční šokový zchlazovač a zmrazovač přináší maximální využití místa v kuchyni nebo výrobních prostorech pekárny či cukrárny. Provozní kontrola HACCP je samozřejmostí