Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

Multifunkční zařízení pro gastronomii

Autor: Miroslav Bílek | 24.11.2015

Multifunkční zařízení HIBER ONE nabízí mnohem více než šokové zchlazování a zmrazování pokrmů.

Víceúčelové zařízení HIBER ONE poskytuje široké využití pro šetrnou přípravu a zpracování pokrmů. S víceúčelovým zařízením HIBER ONE ušetříte nejen místo v profesionální kuchyni, ale rozšíříte si možnosti dalšího využití pro catering, banketing a restaurační provoz.

V kombinaci s konvektomatem Vám nabízíme optimální řešení, které Vám pomůže k perfektnímu výsledku. Multifunkční víceúčelové zařízení HIBER ONE výrazně posunuje kreativitu, kvalitu a organizaci vaření, včetně šetrného zpracování surovin.

Multifunkční zařízení HIBER ONE

Záleží na Vás, jaký komplexní servis přípravy pokrmů preferujete. Víceúčelové zařízení HIBER ONE Vám pomůže kombinovat různé systémy přípravy jídel při organizaci provozu v restauraci, hotelové kuchyni, výdejně jídel, tak významně pomůže při přípravě cateringu.

Základní funkcí víceúčelového zařízení HIBER ONE zůstává šokové chlazení a šokové mrazení. Multifunkční zařízení HIBER ONE umožňuje přípravu pokrmů v režimu nízkoteplotního vaření. Další využití multifunkčního zařízení je například pro pekaře a cukráře při přeměně na kynárnu. HIBER ONE umí přesné a časově definované kynutí těsta. Když potřebujete, tak nastavit i režim šetrného rozmrazování polotovarů a dalších surovin.

Potřebujete udržovací teplou skříň? Žádný problém. Stačí nastavit požadovaný program pro režim udržování teploty pokrmů a máte další využití k dispozici.

Multifunkční zařízení HIBER ONE ovladač

Multifunkční zařízení HIBER ONE bylo navrženo s maximálním zaměřením na novou kvalitu zpracování a přípravu pokrmů s ohledem na zvýšení ekonomického přínosu ve Vašem provozu. V jednom multifunkčním zařízení nabízíme různé provozní režimy, které nahradí 3 jednoúčelová zařízení.

Multifunkční zařízení HIBER ONE, bylo navrženo tak, aby Vám nabídlo vysoký technologický standard pro moderní tepelnou úpravu pokrmů v kombinaci se šokovým chlazením nebo mrazením. Zajistí Vám ideální zpracování suroviny nejen pro skladování, ale i šetrnou tepelnou přípravu, jakou je nízkoteplotní vaření. Dokáže udržovat ideální teplotu dovařeného pokrmu. Právě tyto možnosti využití multifunkčního zařízení posunují jeho význam v profesionální kuchyni. Současně Vám zajistí šetrné bezpečné zchlazování a zmrazování surovin pro delší dobu trvanlivosti a umožňuje jeho šetrné rozmrazení a tepelnou přípravu pro výdej jídel.

Výrazně snižuje nároky na potřebu místa v kuchyni, fakticky nabízí 3 zařízení v jednom. Správným používáním multifunkčního zařízení HIBER ONE snížíte hmotnostní ztráty při zpravování surovin a výrazně si vylepšíte ekonomický přínos ve Vašem gastronomickém provozu.

Multifunkční zařízení HIBER THE ONE

« Zpět na seznam aktualit