Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Rebio Sun restaurace zdravého životního stylu Brno

Komplexní dodavka gastro vybavení pro Rebio Sun, restauraci zdravého životního stylu v Brně. Naše firma MB GASTROTECHNIKA dodala zakázku od návrhu po realizaci na klíč. Dlohodobé obchodní partnerství našich firem je zárukou dobrého výsledku celé investice. Konvektomaty INOXTREND, ve firemní zelené barvě, jsou klíčovými stroji v kterých se vaří zdravě...

Komplexní dodávka gastro vybavení pro firmu REBIO SUN ve Velkém Špalíčku v Brně.

Naše firma opětovně dokázala, že umíme ideálně navrhnout a vyladit technologické potřeby svým klientům s ohledem na výhodnou ekonomiku budoucího provozu.

Náš obchodní partner přistoupil na maximální zastoupení plynových profesionálních gastro spotřebičů s vysokým provozním  výkonem a spolehlivostí.

Návratnost mimořádné  investice do nového plynového přívodu byla hlavním tématem v rozhodování o gastro technologii.
Vlastní dodávka gastro vybavení z našeho širokého portfolia opětovně vsadila na spolehlivost a jistotu ověřenou časem. Srdce varny tvoří dva konvektomaty značky INOXTREND. Plynový konvektomat INOXTREND FDE110G s kapacitou 10xGN1/1, druhý menší elektrický konvektomat INOXTREND FDE106E  s kapacitou 6xGN 1/1.

Daší gastro vybavení této kuchyně tvoří 3ks plynových 17 litrových fritéz ELFRAMO KOMEL KGWD20T od italského výrobce ELFRAMO , 2ks plynový sporák řady 900mm s 10kW a 7,5 kW. Tyto hořáky mají novou konstrukci jenž výtváří vějířovitý plamen.
Samozřejmostí pro kvalitní profesionální kuchyni je šoker HIBER ABM110T s kapcitou 10GN 1/1 hloubky 65 mm s plným rozsahem vybavení. V baru máme instalovanou myčku skla KOMEL F91
Amaterky zatracovaný systém šokově připravených a skladovaných hotových  pokrmů zaujímá zásadní význam pro klidný a bezpečný provoz.

« Zpět