Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejna stravy CCI BRNO, konvektomat pro regenereci

Výdejna stravy pro CCI Czech Republic s.r.o. v CTP Parku ve Šlapanicích u letiště Brno. Tento projekt byl další výzvou pro naši firmu.Výdejna stravy se zázemím, minutkovou kuchyní, drobným prodejem a kantýnou. Ptáte se proč ? Odpovědí je vítězná koncepce a rozbití konkurenčního návrhu bez ducha a nápadu.

Projekt výdejny stravy byl zajímavou výzvou pro naši firmu. Výdejna stravy s komlexním zázemím dovozu pokrmů.

Ptáte se proč ? Pro klienta byly důležité významné reference, záruka kvalitního provedení, pružnost jednání, kreativita, věcná reakce při konzultacích, přesně zpracovaná detailní cenová nabídka a důvěra k naší firmě. To byly hlavní důvody , proč firma MB GASTROTECHNIKA obstála v konkurenci a nakonec realizovala zakázku pro zahraničního investora

Výdejna jídel CCI Brno CTPark u Letiště Tuřady

Jedná se o první výdejnu stravy s  bílým obložením pohledové části linky. Byly použity známé a časem ověřené technologie. V zázemí výdejny stravy je  "REGENERÁTOR" pro ohřev pokrmů.

Investor zakoupil u nás elektrický konvektomat s příkonem 8,2kW/400V s digitálním programováním s kapacitou 6xGN1/1. Tento konvektomat má v základním vybavení přednastavené programy pro snadnou obsluhu, REGENERACI , KOMBINACI HORKÝ VZDUCH S PÁROU, PÁRU, HORKÝ VZDUCH, UDRŽOVÁNÍ atd. 

Hygienu ve výdejně jídel zajišťuje mycí rovné centrum, jehož základ tvoří kvalitní a velmi spolehlivá profesionální korbová myčka KOMEL 8044 DGT. Tuto myčku prodáváme i dnes pouze pod značkou výrobce Elframo model C44 DGT se zvýšeným  příkonem 9,8kW.

Do budoucna se plánuje navýšení kapacity výdejny jídel a tato myčka C44 DGT bude nahrazena rohovým mycím centrem ELFRAMO ETS 15.

Celá výdejní linka je z kvalitní nerezové oceli. V základní sestavě výdejní linky je aktivně chlazená přefukovaná vana se samoobslužnou chlazenou vitrínou. Špinavé nádobí je odváženo z jídelny sběrnými vozíky.

« Zpět