Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Výdejna stravy ISAN Radiátory v Blansku

Výdejna stravy, kantýna i bufet v jednom. V nově rekonstruované budově ISAN v Blansku jsme navrhli a realizovali útulný technologický celek výdeje pokrmů. Kombinace nerezových prvků s dřevěným dekorem. Dodávka technologie obsahovala i hliníkové rolety.....

Rekonstrukce kantýny od začátku skrývala mnoho neznámých. Jednalo se o starou průmyslovou halu, v které se prováděla komplexní rekonstrukce.

Našemu klientovi jsme vypracovali vlastní návrh proti konkurenčnímu projektu, doporučili jsme gastro vybavení s ohledem na ekonomický přínos. Komplexní pocit každého pracovníka , který si půjde do nové výdejny , bývalé kantýny pro svačinu , ale i pro dobrý oběd či večeři musel splňovat určitou intimitu a pohodlý.

Vydejna jidel BOSKOVICE Isan Radiatory

Vyhodnotili jsme i ekonomiku budoucího provozu. Návratnost investice  je především ve spokojenosti pracovníků , kteří pracují pro holandského majitele. Výdejní nerezová linka je v kombinaci nerezu a dřeva.

Zázemí výdejny tvoří nerezové a dřevěné skříňky s lednicemi.Pro regeneraci pokrmů je k dispozici naše spolehlivá gastro technika elektrický konvektomat INOXTREND FDE 106E 6x GN 1/1 z řady XT.

Korbová myčka nádobí  8033DGT KOMEL a sanitární chemie řady  MB CLEAN s mycím prostředkem MB CLEAN UNIVERSAL a oplachovým prostředkem MB CRYSTAL UNIVERSAL jsou spolehlivými pomocníky tohoto mycího centa.

« Zpět