Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Restaurace a výdejna stravy AKSAJ v Kazachstánu

Centrální kuchyně pro výrobu 5.000 jídel denně v kempu vrcholového managementu anglické firmy BP v AKSAJI. Tato realizace, která byla opravdouvou lahůdkou pro naší firmu nám 100% vyšla. Obdrželi jsme mnoho pochvalných slov i uznání generelního ředitele. Jednalo se o značnou investici, kterou garantovala česká obchodní společnost etablovaná v Kazachstánu. Výběr gastro techniky byl jasný.

VARNA

Doporučili jsme spolehlivá, technicky vyspělá gastro zařízení. Najdete zde 4ks konvektomatů INOXTREND XT, jeden pekařský konvektomat INOXTREND a varnou techniku GIGA atd. Komlexní mycí proram zajišťují 3 myčky v samostatných provozních sekcích. Je zde myčka korbová KOMEL 8044DGT 9,8kW, myčka černého nádobí KLP70 KOMEL, myčka průběžná KTE20 KOMEL se sušící zónou.

VÝDEJNA STRAVY

byla řešena jako mobilní set mnoha gastro zařízení, který lze různě modifikovat. Nápojový automat, nerezové teplé výdejní vany, mobilní chlazené nerezové stoly, komplexní nerezový nábytek. Včechny tyto komponenty jsou řádně certifikovány certifikáty GOST , bez kterých nemůžete na tomto trhu obchodovat.

CHLADÍRNY A MRAZÍRNY

Veškerá chladící a mrazící technika byla vyrobena v České reoublice. Jednalo se o centralně řízené chladící boxy s řídícími jednotkami a venkovními agregáty COPELAND.

« Zpět