Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Kavárna Parnas Caffé v Brně na Zelném trhu

Parnas Caffe s.r.o. je významným distributorem výborné kávy Filicori Zecchini v kavárně Parnas Caffe v Brně. Naše firma navrhla, zajistila a dodala komplexní VÝROBU NEREZOVÉHO NÁBYTKU , NEREZOVÉ CHLADÍCÍ STOLY, teplou varnou techniku, kvalitní myčky nádobí a skla.V baru je myčka skla a nádobí F97DGT 8,3kW/400V.V kuchyni je myčka nádobí F96DGT 8,3kW/400V.Výrobce myček je ELFRAMO. Máme vlastní značku KOMEL

Tato moderní kavárna se nachází přímo ve středu města Brna. Základní zadání od investora byla komplexní dodávka nerezového nábytku baru a výrobny studené kuchyně. Nakonec vše dopadlo jinak , než jsme v původním projektu řešili.Vybavení baru i kuchyně kavárny je naše standardní gastro zařízení ve vysoké kvalitě.

KOMPLEXNÍ NÁVRHY VÝROBY NEREZOVÝCH STOLŮ, DETAILNÍCH PRVKŮ BARU A KUCHYNĚ VE 3D

Výroba nerezového nábytku byla zpracována na zakázku. Ukázky těchto návrhů jsou ve fotogalerii.

Důležitým gastro vybavením  kavárny jsou naše myčky skla a nádobí, výrobník ledu, kávovar, automatické změkčovače, výrobník šlehačky, lis na citrusy atd.Moderní myčky nádobí KOMEL F96DGT a myčka podstolová KOMEL F97DGT zajiśťují hygienu a čistotu používaného nádobí a porcelánu.Je nutno dodat , že kvalitu mytí 100% docílíte s naší značkovou chemií do myček MB CLEAN , kterou máme zaregistrovanou a vyráběnou v Německu.

« Zpět