Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Lidový dům Lysice v praxi konvektomaty Lainox Heart

Tak máme tady hvězdu mezi konvektomaty, která je opravdovým ideálem kvality profesionální gastro techniky. Hovoříme o špičkovém modelu konvektomatu LAINOX Heart X. Červené srce na ovladači Vás uchvátí a zárověň inspiruje. Lehkost a logika menu v českém jazyce. Zabudovaný odvápňovací systém, AUTOKLIMA, přenos dat, ultimativní výkon a spolehlivost. To jsou opravdové zkušenosti od kuchařů , kteří tvrdí , že konkurence má co dohánět. není divu. Lainox HERT je prostě úžasný konvektomat našeho věku...

KONVEKTOMAT LAINOX HEART je jako žádný jiný

KONVEKTOMAT LAINOX HEART X. Písmeno X označuje typ a funkci ovladače. Záhadné X je konvektomat LAINOX INTERAKTIVNĚ PROGRAMOVATELNÝ S BAREVNOU DOTYKOVOU LCD OBRAZOVKOU

Při práci s tímto konvektomatem pochopíte, kde jsou možnosti Vaší profese, kde je vývoj v oblasti profesionální gastronomie. Byl jsem nadšený při prvním zapnutí tohoto konvektomatu a jsem pokaždé, když dojde zákazník a já zapínám Heart. Srce konvektomatu LAINOX zasvítí na intuitivním ovladači a vy víte, že máte spolehlivého pomocníka, který nezklame svým výkonem.

Konvektomat LAINOX modely HEART,Vám dává dosud netušené možnosti, jak snadno a rychle nastavit varnou technologii i pro ty nejsložitější pokrmy. Je to gastro technologie vyvinutá profesionálními odbornými kuchaři a zohledňuje specifika italské , české, ale i mezinárodní kuchyně.

Dle druhu pokrmu Vám konvektomat LAINOX během několika kroků sám doporučí a nastaví parametry vaření.Kvalitní pokrm řekne o kuchaři hodně. Klasické a moderní technologie společně tvoří dědictví, které kuchaři musí plně využít, aby vyjádřili v plném rozsahu svoji kreativitu. Vaření se stane opravdu vysokou gastronomií, jestliže nejvyspělejší technologie je doplněna o dovednost a kreativitu kuchaře.

Konvektomat LAINOX Heart dává kuchaři maximální kontrolu nad vařením, takže můžete maximálně využít svého kreativního potenciálu.

Další přidanou hodnotou těchto konvektomatů HEART  je bezesporu příjemná uživatelská moderní technologie, která uživatelsky  podpoří všechny profesionální kuchaře, ulehčí pracovní zatížení a to vše s garantovaným jistým výsledkem.

Konvektomat LAINOX HERT poskytuje úspory drahocenného času, který může každý kuchař lépe využít nad rozvíjením dalšího kulinářského umění. Profesionální kuchař je vždy hlavním aktérem na poli gastronomie.


« Zpět