Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Penzion a restaurace U Borovice v Bohuňovicích u Olomouce má plynový konvektomat

Rádi bychom ukazali pěknou realizaci profesionální kuchyně. Plynový konvektomat LAINOX CUBE je srdcem moderní restaurační kuchyně. Investorem byla soukromá firma, gastro vybavení navrženo s ohledem na ekonomiku provozu a důsledné analýze místního konkurenčního prostředí. Byl řešen každý detail i kus gastro techniky. Koncepce kuchyně směřována na vaření 150 hotových jídel, 60 minutek a v pozdější době i populární pizza.

Náš Vážený klient se rozhodoval při výběru dodavatele podle skutečných referencí a celkových realizací , které si ověřoval i telefonicky. Jsme rádi, že naše firma dostala důvěru i přes to, že jsme se nezařadili k těm nejlevnějším v tomto projektu.

VARNÁ TECHNIKA V PLYNOVÉM PROVEDENÍ

Celková dodávka profesionální  kuchyně je koncipována na cca 250-350 jídel za den s důrazem na ekonomický dlouhodobý provoz. Hlavní varná technika a výběr gastro zařízení byla akceptována v plynovém provedení, jelikož toto provozní medium je stále v našich dlouhodobých studiích č.1 v oblasti přímých provozních nákladů v poměru k investici.

PLYNOVÝ KONVEKTOMAT LAINOX SRDCEM PROFESIONÁLNÍ KUCHYNĚ

Gastro vybavení, která jsou v této profesionální kuchyni využita  představují naše tradiční dovozové značky jakými jsou  plynový konvektomat LAINOX, pozn. většina klientů se z důvodu příznivější ceny rozhodne pro naši populární značku konvektomatů INOXTREND. Pro kvalitní fritování je zde plynová fritéza KOMEL KGWD12T s kapacitou 2x12 litrů oleje. Korbová myčka KOMEL 8044DGT, varný modul 700mm STANDARD700. Kvalitu hotových jídel zajišťuje šokovací zchlazovač a zmrazovač HIBER RCM051S atd.

NEREZOVÝ NÁBYTEK NA ZAKÁZKU

Při nákupu u naší firmy umíme vždy zohlednit fakt, že patříme mezi dlouholeté dovozce těchto značek a v konečném rozhodování je pro Vás důležité i hledisko trvalé zajištění náhradních dílů ap.

Nerezový nábytek a doplňky jsou vyrobeny na zakázku. Varná gastro technika se vyznačuje v každém našem projektu solidní spolehlivostí , snadnou údržbou a přijatelnou cenou, která by měla vždy vyjádřit I kvalitu odvedené práce.
V naší firmě pro Vás zajistitíme odpovídající profesionální služby, které určuje i rodinné motto "Možnost volby , jako služba zákazníkům "


Slušní zákazníci od nás mohou vždy očekávat následně celý komplex služeb, kterými jsou
NÁVRH ROZMÍSTĚNÍ GASTRO TECHNKY A DETAILNÍ SPECIFIKACI GASTRO ZAŘÍZENÍ V CENOVÉ NABÍDCE, VYPRACOVÁNÍ REALIZAČNÍHO PROJEKTU, VÝROBU A DOVOZ  GASTRO ZAŘÍZENÍ, KVALITNÍ PŘÍPRAVU A MONTÁŽ, ZÁRUČNÍ ZNAČKOVÝ GASTRO SERVIS, POZÁRUČNÍ SERVIS PO DOBU ŽIVOTNOSTI  GASTRO VYBAVENÍ

 

« Zpět