Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Pizzerie La-Patas, pizzerie a italská restaurace v Brně

Realizace 2012 Cenový rozsah dle dohody, nezveřejňujeme

Pizzerie Ristorante La Patas v Brně Bohunicích je úspěchem dobrého ekonomického záměru provozovatele a optimalizovaného přístupu dodavatele gastrozařízení. Pec na pizzu je ručně stavěná. Navržené gastro vybavení má optimální kvalitu. Všechny varné spotřebiče jsou plynové, aby bylo dosaženo maximální efektivnosti investice

Pizzerie v Brně Bohunicích. To byla rána pro konkurenci v gastronomii. Investice je úspěchem dobrého ekonomického záměru provozovatele a optimalizovaného přístupu dodavatele gastrozařízení.

Je zde realizována ukázka moderního trendu kompozice interieru, spojená s možností náhledu zákazníka do prostor přípravy pokrmů.
Takto pojatý otevřený prostor k zákazníkovi napovídá o čistotě a vážnosti přípravy vjemové charakteristiky jídel. Gastro vybavení bylo vybíráno s citem.

Plynový konvektomat XT INOXTREND FDE106G, varný plynový blok STANDARD 700, spolehlivá a úsporná plynová fritéza KOMEL KGWD12 od výrobce ELFRAMO. Samozřejmostí je šokovací zařízení HIBER RCM051S 1,4kW. Celá kuchyně je zajímavá pohledově i pro zákazníka svým novým designem. Nerezový nábytek byl zpracován na zakázku. U chladících nerezových stolů byly agregáty instalovány mimo teplou část varny do suterénu.

Dostáváte příjemný pocit, že za Vaše peníze dostanete kvalitně připravené a chuťově vyvážené jídlo. I v tomto obchodním případě firma Miroslav Bílek MB GASTROTECHNIKA BRNO dokázala předvést, co v oboru gastro technika a poradenství znamená.

Těšíme se na Vaši přízeň a děkujeme všem našim klientům za důvěru.

« Zpět