Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Pizzerie Molino Brno konvektomat Lainox CME 061 X

Realizace 2015 Cenový rozsah dle dohody, nezveřejňujeme

Pizzerie Molino je dalším vítězným projektem naší firmy. Velmi tvrdé výběrové řízení pořádané firmou Trading a Catering s.r.o. prověřilo minimálně osm Brněnských firem, zda vyhoví požadavkům zadavatele na optimální poměr kvality technologií a ceny. "Možnost volby, jako služba zákazníkům".Taková byla naše filosofie k zakázce, která přinesla tížený výsledek.

Pizzerie Molino v Brně

Zajímavý projekt Pizzerie Molino, ke kterému jsme přistupovali velmi uvážlivě a vstřícně k požadavkům zákazníka. V konečném rozhodování byl právě osobní přístup a optimalizovaná výsledná cena rozhodujícím faktorem pro samotný výběr dodavatele.

 

Ukázka fotodokumentace

Pizzerie Molino konvektomat LAINOX CME 061X

Dnešní doba přináší nepřiměřený tlak na cenu všech zakázek. Je velmi těžké se vyrovnat s tímto faktem. Levné dovozy z Činy, Polska, Slovenska aj. degradují odbornost, přípravu projektové dokumentace, dlouholetou praxí nabyté know how špičkových u slušných firem nejen v gastronomie, ale i v jiných oborech podnikatelské činnosti. Každý "garážový" prodejce bez vlastního zázemí kazí ceny a hlavně se domnívá, že může zákazníkovi nabídnout stejné služby, jako firma s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Bohužel klienti sledují pouze a jen výslednou cenu.

Pec na pizzu Pizerie Molino v Brně

Presentační fotky Vám seznamí s výsledkem, který určitě stojí za povšimnutí. Pokud se Vám naše práce líbí tak neváhejte a zavolejte nám nebo raději vyplňte formulář s Vašim požadavkem.

Pizzerie Molino varný blok Super 700

Děkujeme« Zpět