Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Restaurace Kojál Vyškov má nový konvektomat LAINOX HEART X

Realizace 2015 Cenový rozsah dle dohody nezveřejňujeme, řešíme individuálně

Nový projekt rekonstrukce kuchyně, maximální radost z vaření v konvektomatu LAINOX HEART HME101X s interaktivním ovládacím panelem, komplexní modernizace gastro vybavení, včetně výkonného mycího centra s korbovou myčkou ELFRAMO C44 DGT. Nově i výroba pizzy s novou pecí na pizzu. Zadání investora , které nás potěšilo a znamenalo posílení produkce. Varný modul SUPER 700 s plynovou fritézou ELFRAMO GWD20T s kapacitou 2x17 litrů....

Když hledáte inspiraci v moderním světě gastro techniky, jak vymyslet moderní koncepci restaurační nebo hotelové kuchyně, hledejte ji tam , kde Vám opravdu rádi poradí a vědí o čem to vlastně všechno je.

Před čtyřmi roky jsme se osobně poznali s paní Hlaváčkovou , razantní , ale velmi moderně smýšlející ženou,jenž uvažovala o nákupu pece na pizzu. V té době jsem ji tuto investici rozmluvil a naznačil jsem ji myšlenku, že by bylo dobré do budoucna uvažovat o totální výměně celé kuchyně, která byla již z minulosti několikrát upravována a nesmyslně dispozičně i technologicky flikována různými amaterskými gastro firmami.
Tato mladá podnikatelka měla stejný názor i myšlenku o investici a ubezpečila mě , že až to bude možné , tak určitě zavolá.
Svoje slovo opravdu dodržela.Na jaře roku 2010 mě telefonicky oslovila znovu , abychom si oživili společně myšlenku modernizace kuchyně ( pozn. hodně opotřebené a vybydlené kuchyně) , které již morálně nesplňovala žádnou budoucnost o moderní gastronomii a vaření Ve staré kuchyni nebyl žádná konvektomat ani myčka nádobí ,salamandr,chladící stoly atd.
Společnými silami a  diskusemi jsme nakonec vymysleli krásnou a moderní profesionální kuchyni s novým výrobním úsekem na výrobu pizzy.

Opětovně je srdcem této kuchyně je moderní elektrický boilerový elektrický konvektomat LAINOX Heart HME101X - model s intuitivním jednoduchým a logickým ovladačem v českém jazyce s kapacitou 10 x GN 1/1.Dalšími spolehlivými a ověřenými zařízeními jsou myčka ELFRAMO C44 DGT  a plynová fritéza ELFRAMO s rekuperací tepla a hořáky mimo olejovou lázeň - 2 x 17 l, GWD20T od výrobce firmy ELFRAMO.
Celá kuchyně je rozdělena na výrobu tzv. " hotových"  jídel , minutkových jídel a včetně výroby pizzy.Jsou zde dvě modulové řady pro přípravu pokrmů Moderní a výkonná ŘADA 900 - plynové vařidlo se čtyřmi hořáky s vysokým výkonem 28kW bez dvířek , dále řada SUPER 700, plynový gril hladký resp. plynová deska hladká se zásuvkou na tuk a z řady SUPER 700, dále plynové vařidlo se 4 mi hořáky se skříňkou bez dveří výkon 22kW. Tento plynový sporák má ideální manipulační rošt nad plamenem. Kritická místa , jakými jsou úseky pro přípravu masa a zeleniny jsou vybaveny moderními chlazenými stoly se šuplíky pro uložení gastronádob GN1/1 nebo GN 1/2 atd.. Součástí chlazených stolů jsou i umyvadla. Výroba pizzy je zajištěna chlazeným pizza stolem s granitovou deskou a chlazenou nádstavbou pro přípravu a vypracování těsta.K pečení pizzy slouží dvoukomorová pec na pizzu s kapacitou a velikostí pizzy 4x32 cm.

Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se na celé akci podíleli a věřím , že firmě HLAVÁČKOVÁ s.r.o.přinese toužený kvalitativní a ekonomický přínos.

« Zpět