Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Restaurace Líšeňský zámeček Brno, konvektomat v akci

Líšeňský zámeček v Brně má novou stylovou restauraci. Naše firma byla poctěna provozovatelem a realizovala na klíč dodávku gastro vybavení do zážitkové kuchyně. Hlavní pozornost si zaslouží pěkná dispozice kuchyně a výběr gastro vybavení. Konvektomat INOXTREND COMPACT CDE107E s kapacitou 7GN1/1 nebo 14GN1/2 je ideální pro tento typ kuchyně.

Všeobecně je Líšeňský zámeček vnímán v podvědomí Brňanů jako místo svateb, promocí, životních jubileí a významných společenských oslav. Nový majitel byl ochoten významně investovat do KOMPLEXNÍ rekonstrukce a za to mu patří velký dík.
Celé akce byla založena na vysoké profesionalitě všech zůčastněných stran, včetně stavební firmy. Značné komplikace při řešení dispozice rozmístění celého stravovacího provozu byly nakonec velmi dobře zvládnuty. Jelikož je celá budova památkově chráněna a každý zásah do vnitřního prostoru musel být detailně konzultován , tak konečný výsledek řešení předčil očekávání. Gastro technika byla navržena a vybrána po trpělivých odborných konzultacích s majitelem tak , aby splňovala velmi vysoké nároky na dlouhodobý, relativně úsporný provoz.

Konvektomat Inoxtrend  COMPACT CDE-107E s kapacitou 7ks gastronádob je základním nosným kamenem kuchyně.Opětovně příjemné ovládání  spep by step krok za krokem si získalo svoje příznivce v jednoduchosti bez složitého digitálních programování.
Varný blok byl navržen v optimální provozní řadě hloubky 700mm ŘADY STANDART 700. Tento varný blok byl doplněn plynovou fritézou KOMEL od výrobce ELFRAMO s kapcitou 2x 19 litrů. Velikost košů této fritézy, hloubka 700 mm a velké olejové vany pro 19 litrů palmového oleje , to jsou kvalitní podmínky pro relativně  čisté a zdravé fritování.

Špičkovou hygienu mytí nádobí zajišťuje korbová profesionální myčka s digitálním ovládacím panelem KOMEL 8044DGT sanitární chemii MB CLEAN. Provozní úseky jsou již tradičně řešeny chlazenými stoly , které umožňují v praxi vyšší kapacitu, pracovní plochu lepší hygienický standard. Samozřejmostí kvalitního restauračního provozu je v dnešní moderní době i využívání šokového zchlazovače a zmrazovače firmy HIBER , která patří v této oblasti ke špičce na evropském trhu. Není to jen zbytečný "BUBÁK" pro uspokojení hygienické kontroly , ale zařízení s kterým dosahujete zachování kvalitních pokrmů po delší dobu čerstvé, provozní úspory,úspory v přirozených ztrátách hmotnosti pokrmů atd. Naše firma poskytla i další neocenitelné služby, které patří v dnešní době ke standartu pro dobré klienty.

« Zpět