Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Restaurace pro výrobce nábytku v Bořeticích

Kompletní dodávka kuchyňské technologie s využitím moderních gastronomických komponentů kuchyně, jakými jsou plynový konvektomat INOXTREND, šokovací zařízení HIBER, plynová fritéza KOMEL a korbová myčka KOMEL a plynová varná technika řady STANDARD 700

Okamžitou úsporu získal zákazník, když se rozhodnul využít doporuče nákupu cenově náročnějších plynových spotřebičů

Hlavní roli měl plynový konvektomat INOXTREND a ŠOKER HIBER RCM051S

Tento obchodní případ je úspěšný nejen pro naší firmu, ale především pro našeho obchodního partnera firmu „Nábytek Škarek“ se sídlem v Rakvicích u Břeclavi.

Dokázali jsme si společně, na konkrétním příkladu, že není nutné 100% vybavovat každou restaurační kuchyni nerezovým nábytkem.

Celou koncepci návrhu kuchyně jsme rozvážně rozdělili na jednotlivé etapy. Důležitost počáteční investice a cestu úspor  jsme našli tam, kde tolik to nebrání příliš provoznímu zatížení !!!!

Soukromý investor pan Zdeněk Škarek, je dalším obchodním partnerem, který opětovně využil komplexnosti našich nabízených služeb, včetně projektové přípravy , konzultací a vlastní realizace zakázky.
Zavedli jsme v tomto provozu šokově chlazenou i mrazenou úpravu pokrmů, hlavně z důvodu vysoké rentability a špičkové kvality těchto pokrmů, nárazového náročného přívalu zákazníků v krátkém časovém úseku, střídání neproduktivních a vysoce produktivních dní v sezoně.
Věříme, že i vy po prostudování těchto webových stránek najdete cestu a budete důvěřovat službám naší rodinné firmy.

« Zpět