Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

KATEGORIE REFERENCÍ

TOP PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁS

MB GASTROTECHNIKA
Bílek Miroslav

Majdalenky 13
Brno - Lesná, 63800

E-mail: [email protected]

Telefonické objednávky:
+420 548 534 576

Servis a objednávky (kancelář):
+420 777 333 383

FAX:
+420 548 220 310

Facebook:
gastrobrno.cz

Město Adamov rekonstruovalo školní jídelny v základní a mateřské škole nakoupili konvektomaty

Stavební rekonstrukce a technologická modernizace dvou kuchyní v Adamově u Brna. Město Adamov připravilo ve spolupráci s naší firmou modernizaci stravovacích provozů, které dostaly punc přátelské spolupráce. Vysoká profesionalita pracovníků Magistrátu Města Adamov a naší firmy přinesla očekávaný výsledek.....

Připravili jsme pro Vás fotogragickou dokumentaci realizace profesionální kuchyně mateřské školy na ulici Komenského a Základní školy na ul. Komenského v Adamově, která se skládá ze dvou samostatných výdejních mist v rámci jedné budovy.
Základní varná část gastro zařízení kuchyně a výdejny stravy je umístěna dispozičně v I. nadzemním podlaží. Druhá výdejna je v suterénu budovy.Obě části jsou propojeny výtahem.

Osvědčené gastro vybavení tvoří elektrický konvektomat INOXTREND MDE6E řady XT, jako nosný prvek výrobního programu mateřské školky. Další gastro vybavení tvoří myčky nádobí KOMEL F97DGT , které se stávají osvědčeným a spolehlivým prvkem celkové nabídky gastro zařízení. Určitě nesmíme zapomenout na důležité gastro zařízení, jakým je eletrický sporák řady STANDARD 700.
Jsme velmi rádi, že naše reference a prezentace zakázek na webu  www.gastrobrno.cz se stávají, pro mnoho z Vás, rozhodujícím ukazatelem v konečném rozhodování o výběru dodavatele.

Dáváme přednost kvalitě práce a kvalitě zboží, před NESMYSLNÝM PRODEJEM LEVNÝCH ČÍNSKÝCH PLAGIÁTŮ. O kvalitě našich zakázek se můžete sami telefonicky přesvědčit. Základem je solidnost, osobní přístup ke každé realizaci což ocení opravdoví profesionálové.

Zakázka byla v zárodku velmi složitá. Konkurenční firmy , které jednaly před námi o budoucí dodávce, nedokázaly slušně vyřešit dispozici a odborné konzultace s hygienickou stanicí velmi podcenily.
Snažíme se Vám ukázat , že není rozhodující pouze konečná cena zboží, ale především konečný výsledek realizace zakázky.
Rád bych poděkoval vedení Města Adamov za korektní přístup k celé realizaci.

« Zpět