Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

Bowling Brno Pod Bílou Horou má novou kuchyni a bar

Autor: Miroslav Bílek | 1.3.2018

Bowling Brno pod Bílou horou v Brně zahájil provoz

Realizace profesionální kuchyně a technologie baru s výčepem je v těchto dnech ukončena. 

Konvektomaty LAINOX NABOO a multifunkční šoker HIBER The One

Naše firma byla doporučena a nakonec i vybrána k realizaci komplexní dodávky gastro vybavení kuchyně, včetně návrhu a výroby technologie baru.

Bowling Brno Bílá hora výčepní zařízení v baru

Zajistili jsme mimořádně náročný technologický projekt se všemi požadavky investora na funkčnost a spolehlivost jednotlivých komponentů.

Bowling Brno Bílá hora zařízení v baru

Od začátku projektu byly na nás kladeny velké nároky. Zvítězila profesionalita teamu a dlouholeté zkušensti v oboru gastronomie

Bowling Brno Bílá hora nerezové zařízení v baru

Při dodávce kuchyně i baru byla oceněna investorem naše profesionalita, přesnost zaměření a kvalitu nerezářské výroby. To se nakonec ukázalo jako velká přednost pro dodavatele interierů.

Gastro vybavení v profesionální kuchyni a kvalitní nerezářská výroba v projektu Bowling Brno pod Bílou horou je na mimořádné úrovni. Tato skutečnost byla oceněna i samotným investorem. Největší provozní nároky zde budou kladeny na konvektomaty LAINOX NABOO s kapacitou 7 GN 1/1konvektomat LAINOX NAEB 071 a LAINOX NABOO s kapacitou 10 GN1/1 konvektomat LAINOX NAEB 101, multifunkční šoker HIBER , profesionální průběžnou myčku v mycím centru C66VE BA se systémem stability BA od výrobce profi myček ELFRAMO, další dvě barové myčky skla ELFRAMO se systémem stability BA BD47VE BA a univerzální myčku nádobí s novým programovatelným displejem BE50 VE. Dále zde najdete velmi silnou výkonnou plynovou fritézu ELFRAMO NG-S 20 20, plynový sporák modulové řady 900 mm a 700 mm, dva salamandry SG6, "holdomat" LAINOX MCR051E pro nízkoteplotní vaření. Určitě nesmíme zapomenout na plynový kotel FIREX PM 8IG 100 a elektrickou pánev FIREX BM 8E 080I 

Nerezový bar je složen z mnoha komponentů, které tvoří 4 sekce. Technologický návrh a vybavení baru je sestaveno podle potřeb klienta a obsluhy.

Bowling Brno Bílá hora příprava Pohled C

Najdete zde nerezový nábytek, speciální chlazené nerezové výčepní stoly nejen s výsuvnými zásuvkami, ale i nerezové chlazené stoly s chlazenými vanami, vestavěnými koši, vyklepávačem na kávu, chlazené gastro stoly na GN 1/1 s umyvadlem velikosti GN 1/1, chlazené obalovací stoly ap.

Bowling Brno Pod Bílou horou má vybavení kuchyně a barové posezení v mimořádné kvalitě

Jsme velice rádi, že se mohla naše firma podílet svými dlouholetými zkušenostmi na velmi zajímavém projektu. Ve spolupráci s brněnským investorem jsme řádně předali a ukončili v těchto dnech komplexní realizaci gastro vybavení.


« Zpět na seznam aktualit