Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

Nerezový nábytek a výdejny stravy

VÝROBA Z NEREZU, NEREZOVÝ NÁBYTEK, VÝDEJNY JÍDEL

  • EVROPSKÉ STANDARDY VÝROBY NEREZOVÉHO NÁBYTKU
  • PŘI OBJEDNÁVCE NEREZOVÉHO NÁBYTKU KLIENT DOSTÁVÁ PODROBNÉ INFORMACE O JAKOSTI VÝROBY NEREZOVÉHO NÁBYTKU
  • ŘÍZENÍ A KONTROLA VÝROBY NEREZOVÉHO NÁBYTKU PODLE JAKOSTI MANAGEMENTU VÝROBY ISO 9001
  • POSKYTUJEME TECHNICKÝ POPIS ZPRACOVÁNÍ NEREZOVĚHO NÁBYTKU.
  • NAVRHUJEME NEREZOVÉ VÝDEJNÍ LINKY, NEREZOVÉ DŘEZY, NEREZOVÉ PRACOVNÍ STOLY, NEREZOVÉ DŘEZY, MYCÍ PRACOVNÍ STOLY

Nerezové mycí a nerezové pracovní stoly

V případě, že budete potřebovat zpracovat komplexní nabídku neváhejte a volejte PO - PÁ od 9.00 do 15.30 hod na 548 534 576 nebo 777 333 383 popřípadě napište na [email protected] nebo [email protected]

Nerezové mycí pracovní stoly se vyrábějí z nerezovépotravinářské oceli ČSN 17 241. Korpus mycích stolů je vyráběn z nerez profilu jackal 40x40 mm, nohy jsou opatřeny stavitelnými rektifikátory s možností seřízení až 40mm.

Nerezový pracovní stůl s dřezem

Nerezové pracovní desky jsou vyrobeny z nerez plechu tl. 1,2 mm a podlepeny dřevotřískou, která je chráněna zdravotně nezávadným nátěrem.

Nerezové police tloušťky 40 mm se vyrábějí z nerez plechu tl. 0,8 mm. Plné police jsou standartně opatřeny podélnými výztuhami.

Nerezové mycí stoly se vyrábějí se zadními a bočními lemy o výšce 40 mm, nebo bez lemů, bočním a čelním zakrytováním.

Vstupní a výstupní stoly k myčkám se vyrábějí dle specifikovaného typu myčky. Rozměry vevařených lisovaných dřezů jsou dle přání zákazníka. Standartní výška pracovních stolů je 850 mm. Mycí stoly lze dále atypizovat dle požadavku zákazníka.

Nerezový nábytek nerezová výroba zakázková výroba

VÝDEJNÍ LINKY, VÝDEJNY JÍDEL, BUFETOVÉ LINKY, SELF SERVICE, SAMOOBSLUŽNÉ LINKY

Nerezová výdejní linka, nerezová výroba

Výdejní linky vyrábíme na zakázku do všech gastro provozů. Především se jedná o výdejny jídel, bufetové výdejní linky, cukrářské provozy, výrobní provozy v masném průmyslu, vybavení restaurací. Výdejní linky jsou rozděleny na jednotlivé úseky dle požadavků a potřeb gastro provozu.

Nerezové pracovní stoly

Pracovní stoly se vyrábějí z nerezové potravinářské oceli ČSN 17 241. Korpus pracovních stolů je vyráběn z nerez profilu jakl 40x40 mm, nohy jsou opatřeny stavitelnými rektifikátory s možností seřízení až 40 mm.

Pracovní desky jsou vyrobeny z nerez plechu tloušťky 1 mm a podlepeny dřevotřískou, která je chráněna zdravotně nazávadným nátěrem.

Police tloušťky 40 mm se vyrábějí z nerez plechu o tl. 0,8 mm.

Plné police jsou standartně opatřeny podélnými výztuhami.

Pracovní nerezové stoly se vyrábějí se zadními a bočními lemy o výšce 40 mm nebo bez lemů. Standartní výška je 850 mm. Pracovní stoly lze dále atypizovat dle požadavků zákazníka

Chladící nerezové stoly, výčepní a barové chlazené nerezové stoly

Chlazené nerezové stoly gastro a chlazené stoly výčepní

Chladicí stoly a vitríny jsou určeny ke krátkodobému uchovávání potravin a nápojů v rozsahu teplot 2 °C / 6 °C při relativní vlhkosti vzduchu do 60 %

Potraviny ukládané do stolů které jsou kyselé nebo zásadité povahy musí být vždy zakryty, z důvodu vzlínání kyselých nebo zásaditých par. Stoly jsou vyrobeny moderní technologií v celonerezovém provedení, vyjma výparníků, izolace polyuretanem bez freonovou technologií.
Přívodní napětí 230V/50 Hz, max. příkon 400 W. Používané schválené chladivo R 134a.
Jsou vybaveny digitálním termostatem typu Flica PCR-110.
Kombinace modulů v chladicím stole je libovolná.

POPIS DĚLENÍ SEKCÍ A MOŽNOSTI KOMBINACÍ VÝROBY CHLADÍCÍCH STOLŮ
DĚLENÍ SEKCE 1/2 1/2 hloubka šuplíků 268 mm 268 mm
DĚLENÍ SEKCE 1/3 1/3 1/3 hloubka šuplíků 150mm 150mm 150mm
DĚLENÍ SEKCE 1/3 2/3 hloubka šuplíků 150mm 385mm
Chladicí stoly je možno doplnit o vevařené vany GN1/1, nebo dřezy a chladicí vanu o velikosti GN 1/1 v prostoru nad agregátem.

Nerezový nábytek nerezové bary výroba z nerezu

DALŠÍ INFORMACE K NEREZÁŘSKÉ VÝROBĚ

Nosný výrobní program tvoří zejména pasivní prvky pracovní stoly, dřezy, regály, skříně, digestoře.
Aktivní prvky představují chladící a vyhřívaná technologie, kompletní výdejní linky.

NABÍZÍME ŠPIČKOVOU KVALITU NEREZOVÝCH PRVKŮ DO PROFESIONÁLNÍCH KUCHYNÍ

Naším standardem jsou kvalitní výrobky, zpracované nejmodernější technologií, vyrobené z nezávadného atestovaného materiálu a osobní přístup k zákazníkům. Disponujeme kompletním obchodním zázemím s dostatečnou kapacitou uspokojit i nejnáročnější zákazníky

TECHNOLOGIE VÝROBY NEREZOVÉHO NÝBYTKU A VÝDEJNÍCH LINEK

Ve snaze neustále zdokonalovat naše služby poskytujeme našim zákazníkům na základě požadavku vlastní konstrukční řešení, dopravu a montáž. Při výrobě nerezů do kuchyní je kladen velký důraz na vysokou kvalitu zpracování. Náš výrobce investujeme nemalé finanční prostředky do nového strojního a technického zařízení firmy a vzdělání pracovníků

NEREZOVÝ MATERIÁL TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA

Používáme nerezový ocelový materiál ČSN 17 240 / AISI 304 / 1.4301, splňují hygienické podmínky pro používání v potravinářské výrobě a ve zdravotnictví.

OŠETŘOVÁNÍ NEREZOVÝCH VÝROBKŮ

Výrobky ošetřujeme měkkým hadříkem a čistícími prostředky bez příměsi chloru a jeho sloučenin s vyloučením abrazivních látek.

UMÍSTĚNÍ A INSTALACE NEREZOVÝCH VÝROBKŮ

Výrobky jsou určeny do čistých prostor ve kterých se neprovádí žádné stavební úpravy nebo výrobní činnosti s produkcí abrazivních nebo jiných částic jež mohou nepříznivě působit na použitý materiál a vytvářet korozi např. zpracování sádrokartónu, vrtání, čištění podlah ap.

ISO SYSTÉM MANAGEMENTU ŘÍZENÍ JAKOSTI

V roce 2005 se naše dodavatelská firma stala držitelem certifikátu ISO dle ČSN EN 9001:2001. Samozřejmostí jsou certifikace výrobků Státním zkušebním ústavem.

Řadit podle:

Nabídku produktů připravujeme.