Konvektomaty LainoxGastrotechnikaProfesionální kuchyněKonvektomaty

Nerezové výdejní linky

Nerezové výdejní linky vyrábíme na zakázku, dle přání našich klientů

Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy a realizacemi výdejních linek do průmyslových center, bufetů, kantýn ap. Základem úspěchu naší firmy je detailní rozbor požadavků investora. Každá nerezová výdejní linka nebo výdejní bufetová linka kombinovaná s různými typy obkladů a spotřebičů je vždy originální řešení.

Výdejní linky pro gastronomii lze vyrábět z různých materiálů. Nejpoužívanějším materiálem pro základní korpus výdejní linky je nerezová ocel. Dalšími estetickými prvky výdejní linky se mohou stát různé struktury předních obkladů z různých materiálů. Výdejní linky lze příjemně nasvítit.

Výdejní linka ModusLink 2 Brno CTPark  

Lze si vybrat mnoho provozních řešení. Ukázka realizace ModusLink II. Nabízíme nerezové linky pouze pro výdej dovážených pokrmů, nebo technologické rozšíření o přípravu minutkových jídel. Důležitým aspektem je jasná účelovost takové výdejní linky a jasné nastavení požadavku k čemu má taková linka sloužit.

Velmi často se nám stává, že rozhovory s investory začínají pouze o debatě k ceně. Investor chce začít malou výdejnou stravy.

Do roka chce vše změnit. Najednou požaduje rozšíření malé výdejny stavy na suprovou kantýnu s minutkouvou kuchyní a drobným doplňkovým prodejem. To je ovšem velmi nešťastný přístup.

Vydejní linka projekt TUZEX Brno

Z těchto důvodů Vás zveme vždy k cílené debatě do naší firmy v Brně ke konzultacím.

Ukázky realizací výdejen jídel najdete zde

Nerezové výdejní linky

Zpracujeme Vám návrh řešení výdejní linky od A do Z

NÁVRH VÝDEJNÍ LINKY

Výdejní linka Pohořelice

REALIZACE VÝDEJNY JÍDEL viz. reference

Výdejna jídel v Pohořelicích


Řadit podle:

Nabídku produktů připravujeme.